Brand24 Recenzja (2023) – Opinie, Funkcje, Cennik, Warto?

Brand24 Recenzja 2023 - opinia, cennik, funkcje

Monitorowanie wizerunku marki w Internecie jest kluczowe dla utrzymania jej pozytywnego wizerunku oraz pozyskiwania nowych klientów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej narzędziu Brand24, które umożliwia śledzenie wzmianek o danej marce, produkcie lub usłudze w Internecie, co pozwala na zbieranie informacji z różnych źródeł.

Brand24 Zalety:

Przy użyciu Brand24 firmy mogą na bieżąco monitorować, co mówią o nich internauci i na tej podstawie podejmować działania, które pozytywnie wpłyną na ich reputację. W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób korzysta z mediów społecznościowych, monitorowanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ale czy to narzędzie jest, aż tak dobre, jak mówią? Zapraszamy do naszej szczegółowej recenzji Brand24.

Brand24 - Black Friday aż -50%

Mamy dla was świetną nowinę – Black Friday zbliża się wielkimi krokami, a my przygotowaliśmy specjalną promocję, która rozgrzeje wasze serca! Jeśli myślicie o zainwestowaniu w narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych, to teraz jest idealny moment. Brand24 oferuje aż 50% zniżki na pierwsze trzy miesiące wszystkich naszych planów cenowych!

Co to jest Brand24?

Brand24 to narzędzie, które pozwala na śledzenie wzmianek o danej marce, produkcie lub usłudze w Internecie. Dzięki temu narzędziu możesz zbierać informacje w mediach społecznościowych, analizując fora internetowe, blogi, serwisy informacyjne itp. Brand24 pozwala też na szczegółową analizę wzmianek, wyciąganie wniosków i podejmowanie konkretnych działań na podstawie uzyskanych danych. 

 

Narzędzie Brand24 jest bardzo przydatne zarówno dla marketerów, jak i PR-owców, ponieważ pozwala na zarządzanie reputacją marki, a także na przeprowadzanie badań rynku.

Kluczowe funkcje Brand24

Brand24 ma szereg funkcji umożliwiających stałe monitorowanie wzmianek na temat naszej firmy w internecie. W tej sekcji recenzji przedstawimy Ci wszystkie możliwości tego narzędzia i omówimy też jak używać Brand24, aby ułatwić Ci korzystanie z jego funkcji.

Opcja monitoringu internetu Brand24

Monitorowanie konkurencji jest kluczowym elementem prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić poczynania konkurencyjnych firm i dostosowywać swoje działania do zmieniającej się sytuacji.

Brand24 pozwala na śledzenie wzmianek o naszej firmie w Internecie, dzięki czemu można mieć pełen obraz tego, jak dana marka jest postrzegana przez konsumentów.

 

Narzędzia umożliwia monitorowanie wzmianek na różnych platformach, takich jak media społecznościowe, fora internetowe, blogi i newsy. Dzięki temu można zdobyć cenne informacje na temat działań konkurencji i lepiej dostosować swoją strategię marketingową, aby przewyższać rywali.

Ochrona wizerunku w internecie przez Brand24

Oprogramowanie Brand24 jest przeznaczone dla firm, które chcą mieć kontrolę nad tym, jak ich marka, produkt lub usługa jest postrzegana w Internecie. Narzędzie pozwala na wykrywanie pozytywnych i negatywnych opinii oraz na reagowanie na nie w odpowiedni sposób, co pozwala na zarządzanie wizerunkiem w Internecie.

Brand24 pozwala monitorować konkretne słowa kluczowe, takie jak nazwa marki, produktu lub usługi, co pozwala na wykrywanie wszystkich wpisów, które dotyczą danej marki. Narzędzie pozwala na filtrowanie wpisów według różnych kryteriów, takich jak data publikacji, źródło wpisu, pozytywne lub negatywne opinie. 

 

Funkcjonalność umożliwia też szybkie reagowanie na negatywne opinie w odpowiedni sposób, co pozwala na zarządzanie wizerunkiem w Internecie. Możesz bezpośrednio odpowiadać na wszystkie negatywne opinie w sposób profesjonalny i przyjazny, co pozwala na przekształcenie negatywnych opinii w pozytywne.

Analiza kampanii marketingowych w Brand24

Brand24 posiada też funkcję analizowania kampanii marketingowych, która pozwala na śledzenie i analizowanie wpływu kampanii marketingowych na wizerunek marki w internecie. W ten sposób będziesz mógł dostosowywać swoje działania marketingowe do specyficznych potrzeb i preferencji swoich odbiorców.

Funkcja ta pozwala również na określenie, jak kampania marketingowa wpłynęła na wizerunek marki w Internecie. Dzięki temu twoja firma będzie w stanie określić, czy kampania przyniosła oczekiwane rezultaty i w razie potrzeby dostosować swoje działania marketingowe.

 

Oprogramowanie Brand24 pozwala na stały monitoring i analizę danych, co pozwala na wykrywanie trendów i zmian w postrzeganiu marki, produktu lub usługi w Internecie. 

Zwiększenie sprzedaży poprzez Brand24

Co prawda narzędzie Brand24 może pomóc w zwiększaniu sprzedaży, to nie jest to jego głównym celem. Jednak poprawa wizerunku marki w sieci, może przyczynić się do zwiększenia zaufania i lojalności klientów wobec danej marki, co z kolei z pewnością przełoży się na znaczący wzrost sprzedaży. 

Poprzez skuteczne reagowanie na negatywne opinie i pozytywnie komunikowanie się z klientami, firma może zwiększyć swoją reputację i zwiększyć zaufanie klientów do marki. W ten sposób będziesz w stanie kontrolować całego internetu.

Integracja Brand24 ze Slackiem

Warto zaznaczyć, że Brand24 jest w pełni zintegrowany z komunikatorem Slack. Integracja pozwala na połączenie monitorowania wizerunku marki z pracą zespołu. Dzięki tej integracji, firmy mogą mieć dostęp do najważniejszych informacji o swoim wizerunku bezpośrednio w aplikacji Slack, co pozwala na szybkie reagowanie na pozytywne i negatywne opinie oraz na zarządzanie wizerunkiem.

Automatyczne przesyłanie informacji o nowych wpisach dotyczących marki, produktu lub usługi, pozwala zespołowi na dostęp do najważniejszych informacji bezpośrednio w aplikacji Slack i szybkie reagowanie na negatywne opinie. Integracja ta pozwala również na automatyczne przesyłanie powiadomień o negatywnych opiniach do odpowiedniego członka zespołu.

Aktualny cennik Brand24

Nasza szczegółowa opinia o Brand24 nie obejdzie się bez przeanalizowania cennika tego narzędzia. W tej części recenzji omówimy wszystkie dostępne plany cenowe Brand24 i opiszemy ich możliwości oraz funkcje, które pozwolą Ci skutecznie monitorować wzmianki na temat twojego biznesu w internecie. 
 
  • Plan Individual: kosztuje 179 złotych miesięcznie i świetnie sprawdzi się w monitoringu małej marki lub ogólnego tematu w internecie. Masz możliwość monitorowania aż do 5000 wpisów miesięcznie, dodawania 5 użytkowników do konta, a dane aktualizują się tylko 2 razy na dobę.
  • Plan Team: kosztuje 359 złotych miesięcznie i idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmach, które potrzebują sprawnego narzędzia do monitorowania internetu. Będziesz mieć możliwość śledzenia nielimitowanej ilości wpisów i wzmianek, dodawania nielimitowanej ilości użytkowników, a dane będą się aktualizować co godzinę. 
  • Plan PRO: kosztuje 959 złotych miesięcznie i będzie idealnym rozwiązaniem dla firmy i agencji, które potrzebują kompleksowego monitoringu marki, konkurencji oraz konkretnych tematów. Możesz dodać aż 30 zwrotów kluczowych, które będą monitorowane w czasie rzeczywistym, a wszystkie dane będą się aktualizować co 30 minut.
  • Plan Enterprise: kosztuje 2399 złotych miesięcznie i jest to najbardziej rozbudowane rozwiązanie kierowane do dużych firm, domów mediowych lub agencji. W planie możesz monitorować aż 90 zwrotów kluczowych, a wszystkie dane na temat wzmianek są aktualizowane w czasie rzeczywistym.
 
Ponadto warto wspomnieć, że Brand24 ma aż 14-dniowy bezpłatny okres próbny, który pozwala na swobodne przetestowanie wszystkich funkcji tego narzędzia. Warto spróbować przed podjęciem decyzji zakupowej. Powyżej znajdziesz specjalny odnośnik.

Zalety i wady Brand24

zalety i wady

Brand24 to świetne narzędzie do monitoringu internetu w poszukiwaniu wzmianek na temat konkretnych tematów. Oczywiście nie jest idealnym rozwiązaniem i podczas naszych szczegółowych testów znaleźliśmy kilka drobnych wad. Poniżej znajdziesz przygotowaną przez nas listę najważniejszych zalet i wad korzystania z Brand24.

Zalety korzystania z Brand24:

Wady korzystania z Brand24:

Najczęściej zadawane pytania

Do czego służy Brand24?

Brand24 jest narzędziem służącym do monitorowania wzmianek na temat konkretnych słów kluczowych. Przykładowo możesz monitorować w czasie rzeczywistym wszystkie informacje, które pojawią się w sieci na temat twojej firmy lub produktu.  

 

Pozwala to na skuteczne sprawdzanie skuteczności działań marketingowych oraz reagowanie na negatywne opinie lub wpisy użytkowników. 

Czy Brand24 jest darmowy?

Nie. Brand24 jest płatnym narzędziem. Jednak istnieje możliwość pretestowania narzędzia, korzystając z 14-dniowego okresu próbnego, który pozwoli Ci swobodnie sprawdzić wszystkie funkcje oraz możliwości narzędzia do monitorowania internetu. 

Jak uzywac Brand24?

Aby skutecznie używać Brand24, należy przede wszystkim założyć konto na stronie i odpowiednio skonfigurować narzędzie, aby działało w sposób, który odpowiada naszym potrzebom. 

 

Następnie należy systematycznie analizować wyniki i reagować na wszystkie pojawiające się wzmianki, gdy pojawi się jakaś negatywna opinia na temat naszej marki. Warto także korzystać z opcji generowania raportów, które pomogą w podejmowaniu odpowiednich decyzji biznesowych.

Jakie są opinie o Brand24?

Opinie o Brand24 są bardzo pozytywne. Użytkownicy uwielbiają to narzędzie i chwalą sobie funkcję monitoringu wzmianek w czasie rzeczywistym. Ponadto klienci są bardzo zadowoleni z intuicyjnego interfejsu oprogramowania, który jest prosty w obsłudze.

Jak analizować wyniki z Brand24?

Aby zacząć analizować wyniki z Brand24 trzeba zdefiniować cele, które zamierzamy osiągnąć. Zastanów się, czy planujesz zwiększyć świadomość marki, zbadać opinie użytkowników, czy może monitorować działania konkurencji?

 

Następnie, wybierz odpowiednią kategorię, dzięki czemu uzyskasz bardziej szczegółowe wyniki. Przykładowo możesz wybierać kategorie związane z językiem, krajem, źródłem wzmianek, sentymentem, liczbą wzmianek, liczbą autorów, ilością interakcji i wiele innych.

 

Ważnym aspektem każdej analizy wyników Brand24 jest badanie sentymentu, który jest automatycznie przypisywany do każdej znalezionej wzmianki. Sentyment jest oceniany jako pozytywny, negatywny lub neutralny, co pozwala na lepsze zrozumienie odczuć użytkowników wobec Twojej marki.

Ile kosztuje Brand24?

Cena Brand24 zaczyna się już od 179 złotych miesięcznie i pozwala na zaawansowane monitorowanie internetu, w tym wszystkich wzmianek pojawiających się na temat twojej marki lub jej produktów. Warto wspomnieć, że dostępny jest też 14-dniowy okres darmowy, który pozwala na testowanie narzędzia i sprawdzenie jego możliwości.

Podsumowanie recenzji

Podsumowując, Brand24 to naprawdę świetne narzędzie do minitoringu internetu i wzmianek na temat twojej marki. Jego główną zaletą są zaawansowane dane, które pozwolą Ci na szybkie reagowanie zmieniających się trendów w branży i monitorowanie kampanii marketingowych. 

Brand24 cechy:

Ponadto oprogramowanie Brand24 ma niezwykle intuicyjny interfejs, który nie sprawi problemów nawet początkującym osobom. Wszystkie dane są przedstawione w przejrzysty sposób za pomocą wizualnych wykresów. 

 

Brand24 będzie idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, które mają w planach bardziej monitorować pojawiające się wzmianki na temat swojej marki i reagować na negatywne opinie. Zdecydowanie polecamy i zachęcamy do korzystania z Brand24. 

Sprawdź pozostałe narzędzia dla biznesu

4.8/5 - (136 votes)
Udostępnij ten artykuł: