Które narzędzie do wysyłki mailingu wybrać w 2023 roku?

Które narzędzie wybrać do wysyłki mailingu w 2023 roku?

Narzędzie do wysyłki mailingu 2023

Jakie narzędzie do mailingu wybrać?

Obecnie na rynku istnieje mnóstwo narzędzi służących do prowadzenia kampanii opartych o e-mail marketing. Większość z nich jest kiepskiej jakości i posiada zdecydowanie zbyt wysoką cenę jak na swoje możliwości oraz obsługiwane funkcje.
 

Dlatego podczas wyboru odpowiedniego narzędzia do prowadzenia newslettera należy podejść z głową i przeanalizować jak najwięcej tego typu oprogramowania. Aby ułatwić Ci ten proces, przygotowaliśmy specjalne zestawienie najlepszych narzędzie do e-mail marketingu w 2023 roku. Szczegółowo przetestowaliśmy dziesiątki tego typu narzędzi. Wymienione poniżej programy są naszym zdaniem najlepszymi narzędziami do wysyłania mailingu. 

 
Przypominamy również, że jakiś czas temu opublikowaliśmy świetny artykuł na temat tego jak stworzyć własny newsletter w 2022 roku oraz podzieliliśmy się najważniejszymi wskazówkami dla początkujących.

Spis treści:

Czy warto robić e-mail marketing w 2023 roku?

Najlepsze narzędzia do mailingu dla małych firm
Wiele osób w dzisiejszych czasach zadaje pytanie, czy e-mail marketing ma jeszcze sens, a co najważniejsze czy jest nadal tak skuteczny? Odpowiedź brzmi oczywiście tak! 
 
E-mail Marketing to jedna z najbardziej skutecznych form marketingu na świecie. Posiadając własną listę mailingową, jesteś w stanie bez problemu dotrzeć do twoich odbiorców, wysyłając im różnego typu oferty sprzedażowe oraz promocje. Bardzo dużo osób robi zakupy korzystając właśnie z promocji, dostępnych w newsletterach firm. 

Zalety posiadania listy mailingowej

  • Posiadasz własną bazę klientów
  • Zyskasz większe wyniki sprzedaży
  • Masz bezpośredni kontakt z klientami
  • Utrzymujesz stałą relację z odbiorcami
Jak widzisz posiadanie własnej listy mailingowej jest naprawdę istotnym elementem każdego biznesu. Bez znaczenia, w jakiej branży pracujesz prowadzenie newslettera z pewnością przełoży się pozytywnie na wyniki w Twoim biznesie. Poniżej znajdziesz narzędzia, które pomogą Ci skutecznie wysyłać mailing to Twoich odbiorców.
 

Jakie są najlepsze narzędzia do wysyłki mailingu w 2023 roku?

MailerLite

MailerLite jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do wysyłki mailingu. Korzystanie z niego jest naprawdę proste oraz intuicyjne. Z pewnością poradzi sobie z nim każda początkująca osoba. Narzędzie MailerLite posiada możliwość automatycznej wysyłki newsletterów do swojej bazy subskrybentów, a co najlepsze pełnej personalizacji ich wyglądu korzystając z gotowych, darmowych szablonów. 

 
Dodatkową możliwością tego oprogramowania jest funkcja kreatora stron internetowych, w którym w prosty sposób będziesz w stanie stworzyć własną i nowoczesną stronę, która może służyć jako blog lub landing page Twojego biznesu. Narzędzie posiada również mnóstwo integracji z innymi aplikacjami, a co najważniejsze umożliwia proste podłączenie do Twojego konta WordPress, dzięki czemu będziesz w stanie umieścić swój formularz, gdziekolwiek tylko chcesz. 
 

Jeśli szukasz oprogramowania do wysyłki mailingu MailerLite jest naprawdę świetnym rozwiązaniem, które z pewnością stanie na wysokości zadania. Warto zaznaczyć, że korzystanie z narzędzia jest całkowicie darmowe, aż do osiągnięcia progu 1000 subskrybentów Twojego newslettera. Z pewnością można uznać MailerLite  jako najlepsze narzędzia do mailingu.

 

GetResponse

GetResponse to naprawdę świetna firma działająca na rynku już od ponad 24 lat! Warto zaznaczyć, że jest to produkt stworzony oraz rozwijany w Polsce. 

Będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które szukają skutecznego narzędzia do prowadzenia swoich kampanii mailingowych oraz tworzenia stron internetowych. 
 
Narzędzie umożliwia całkowitą personalizację swoich newsletterów oraz bardzo intuicyjny kreator stron internetowych działający na zasadzie sztucznej inteligencji co znacząco przyśpieszy proces jej tworzenia. 
 

Podczas testów tego narzędzia szczegółowo sprawdziliśmy obsługę klienta oraz jej zaangażowanie podczas napotkanych problemów. Śmiało możemy stwierdzić, że poradzili sobie naprawdę dobrze. Odpowiedź na nasze pytania, były udzielane bardzo szybko, a obsługa była nastawiona bardzo pozytywnie i profesjonalnie. To wielki plus dla tego narzędzia, ponieważ w przypadku jakichkolwiek problemów możemy liczyć na szybkie wsparcie z ich strony.

 
Dodatkowo posiadamy wiele integracji z innymi popularnymi narzędziami oraz pełną kompatybilność z WordPress, gdzie w prosty sposób możemy umieścić formularz zapisu na naszej stronie internetowej. 

ActiveCampaign

ActiveCampaign należy do ulubionych narzędzi dużych firm, które potrzebują stabilnego i zaawansowanego narzędzia do e-mail marketingu. Korzystając z narzędzia możemy być pewni jakości oraz niezawodnego działania. Posiada wiele bardzo zaawansowanych funkcji i możliwości, które ułatwiają tworzenie kampanii marketingowych opartych o wysyłkę maili. 

 
Dodatkowo mamy możliwość pełnej personalizacji naszych newsletterów. To jak będzie wyglądać Twój mailing jest zależne wyłącznie od Ciebie. Ogromnym plusem tego narzędzia jest bardzo duża integracji, takich jak WordPress czy Google Drive.
 

Sprawdź promocję ActiveCampaign 14 dni bezpłatnie. 

 
Obsługa klienta działa na naprawdę wzorowym poziomie, a kontakt jest natychmiastowy. Warto zaznaczyć, że ActiveCampaign posiada również wbudowany system CRM, który z pewnością ułatwi Ci prowadzenie swojego biznesu. 

ConvertKit

ConvertKit jest narzędziem kierowanym głównie do twórców internetowych. Sprawdzi się najlepiej u blogerów, youtuberów, influencerów etc. Korzystanie z tego narzędzia jest naprawdę bardzo proste oraz intuicyjne. Każdy początkujący poradzi sobie z jego obsługą bez żadnych problemów. 
 

Działanie ConvertKit jest bezbłędne. Wszystko dzieje się płynnie, a wszystkie wysyłane wiadomości zostają dostarczane do naszych odbiorców w kilka sekund. Nie ma praktycznie żadnych problemów z działaniem tego narzędzia. Narzędzie możesz testować przez 14 dni zupełnie za darmo bez podawania karty kredytowej. 


Sprawdź promocję ConvertKit 14 dni całkowicie za darmo.

 
Warto również zaznaczyć, że narzędzie posiada wbudowany kreator stron internetowych oraz formularzy zapisu do newslettera, które możesz umieścić gdziekolwiek chcesz. 

Podsumowanie

Najlepsze narzędzia do mailingu

Jak widzisz każde z powyżej przedstawionych narzędzi jest kierowane do innej grupy odbiorców. Dla niektórych najważniejszym czynnikiem wpływającym na wybór danego narzędzia jest prostota i intuicyjna obsługa inni znów będą potrzebować bardziej zaawansowanego narzędzia, które spełni ich ogromne oczekiwania i zapewni stabilne działanie. 
 

W tym zestawieniu skupiliśmy się wyłącznie na sprawdzonych narzędziach do e-mail marketingu, które zostały przez nas szczegółowo przetestowane i przeanalizowane. 

Jesteśmy pewni ich jakości oraz praktycznie bezpłatnego działania. 

Wybór odpowiedniego narzędzia do prowadzenia newslettera jest kluczowym elementem do prowadzenia kampanii marketingowych. 
 
najlepsze narzędzia do mailingu

Sprawdź szczegółowe recenzje tych narzędzi:

4.8/5 - (13 votes)
Udostępnij ten artykuł: