Poznaj Najlepsze Alternatywy dla Landingi w 2024 roku.
Landingi to bardzo popularne narzędzie do tworzenia stron landing page. Przeanalizowaliśmy szczegółowo jego działanie i rozumiemy, że nie jest to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika.
Dlatego przygotowaliśmy specjalne zestawienie przedstawiające najlepsze alternatywy dla Landingi. Jest to lista zawierająca naszym zdaniem najlepsze zamienniki dla tego kreatora stron docelowych.
Mamy nadzieję, że przygotowane zestawienie pomoże Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru oprogramowania i zaoszczędzi twój czas poświęcony na poszukiwania zamienników. Od lat zajmujemy się testowaniem tego typu narzędzi, więc lista zostanie oparta o nasze realne doświadczenia podczas korzystania z tych kreatorów.
Co to są Landingi?
Landingi to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które służą do promowania produktów lub usług. Są one często używane w marketingu internetowym jako sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i przekonanie ich do dokonania określonego działania, takiego jak dokonanie zakupu, zapisanie się na newsletter lub uzyskanie więcej informacji o produkcie, lub usłudze. Kreator landing page
Kreator Landingi umożliwia łatwe i szybkie tworzenie takich stron za pomocą gotowych szablonów i narzędzi do edycji tekstu i obrazu. W ten sposób można stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu projektowania stron internetowych.
Alternatywy dla Landingi
Poniżej znajdziesz listę, która przedstawia najlepsze alternatywy dla Landingi. Szczegółowo testowaliśmy każde z wymienionych narzędzi i śmiało możemy stwierdzić, że są to obecnie najlepsze zamienniki tego kreatora na rynku.
Zalety Leadpages:
- Wizualny edytor landing pages
- Dostępne aż 40+ integracji
- Nielimitowana ilość nowych stron
- Wspiera urządzenia mobilne
Leadpages to najlepsza alternatywa dla Landingi. Posiada mnóstwo funkcji, które pozwolą Ci stworzyć profesjonalny landing page. Kreator ma niezwykłe możliwości personalizowania wyglądu oraz prosty interfejs działający na zasadzie mechanizmu “przeciągnij i upuść”
Cena narzędzia zaczyna się od $37 miesięcznie. Korzystając z tego planu, będziesz w stanie tworzyć zaawansowane strony docelowe z nieograniczonym ruchem, bezpłatnym hostingiem oraz domeną. Zdecydowanie warto spróbować i skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego.
Zalety GetResponse:
- Bezpłatna wersja dla użytkowników
- Wbudowany kreator stron WWW
- Personalizacja newsletterów
- Duża baza gotowych szablonów
GetResponse to popularna alternatywa dla Landingi, która pozwoli Ci tworzyć zaawansowane landing page bez żadnych specjalistycznych umiejętności. Kreator od GetResponse posiada również niezwykle intuicyjny interfejs w języku polskim. Narzędzie jest dostępne również w darmowym planie, co oznacza, że możesz swobodnie przetestować jego działania.
Warto zaznaczyć, że GetResponse posiada również funkcje tworzenia profesjonalnych stron internetowych, automatyzacji procesów marketingu oraz obsługi email marketingu. Jest to bardzo zaawansowane narzędzie i świetny zamiennik dla Landingi.
📌 Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz pełną recenzję GetResponse.
Zalety Elementor:
- Całkowicie bezpłatna wersja
- Duża ilość dostępnych integracji
- Ponad 300+ szablonów stron
- Wysoka optymalizacja i szybkość
Elementor to świetna alternatywa dla Landingi. Jest to wtyczka do WordPress, która pozwala na tworzenie stron landing page za pomocą wizualnego edytora. Całość procesu tworzenia strony jest bardzo szybka i prosta. Elementor jest oczywiście dostępny w darmowej wersji bez ograniczeń czasowych.
Jest to naprawdę dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają doświadczenia w tworzeniu stron docelowych, a potrzebują zaawansowanych możliwości.
Elementor umożliwia również dopasowanie wszystkich stron do urządzeń mobilnych, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.
Zalety Instapage:
- Intuicyjny interfejs narzędzia
- Duża ilość integracji z aplikacjami
- Monitorowanie ruchu stron
- Opcja tworzenia testów A/B
Instapage to kolejna ciekawa alternatywa dla Landingi. Umożliwia tworzenie stron lądowania w prostym wizualnym kreatorze. Instapage posiada wbudowane bardzo zaawansowane funkcje śledzenia oraz monitorowania ruchu na stronie co pozwoli Ci zwiększyć wyniki sprzedaży.
Kreator Instapage bedzie idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm, które potrzebują stabilnego narzędzia z szerokimi możliwościami personalizowania oraz integracji z innymi aplikacjami.
Zalety WebWave:
- Darmowa wersja narzędzia
- Intuicyjny interfejs edytora
- Zaawansowane funkcje
- Tworzenie sklepów ecommerce
WebWave to idealny zamiennik dla Landingi, który zdobywa w ostatnim czasie ogromną popularność na naszym rynku. Jest to polskie narzędzie, które posiada świetne funkcje tworzenia stron lądowania, które zostały oparte o znany mechanizm “drag and drop”.
Kreator landing page od WebWave jest dostępny bezpłatnie i posiada sporą ilość gotowych szablonów. Narzędzie umożliwia również tworzenie profesjonalnych stron internetowych oraz zaawansowanych sklepów eCommerce.
📌 Potrzebujesz więcej informacji? Przeczytaj szczegółową recenzję WebWave.
Zalety Wix:
- Bezpłatne wersja narzędzia
- Interfejs "przecięgnij i upuść"
- Duża ilość integracji i aplikacji
- Tworzenie sklepów e-commerce
Wix to bardzo dobry zamiennik dla Landingi, ponieważ posiada równie rozbudowany interfejs do tworzenia stron landing page. Bardzo dobrze sprawdzi się przy codziennej pracy oraz wprowadzaniu aktualizacji stron docelowych. Całość kreatora jest dostępna również w języku polskim, co jest ogromną zaletą.
Cena Wix zaczyna się od zaledwie 20 złotych miesięcznie, ale jest dostępna również całkowicie darmowa wersja, która z pewnością spełni wymagania osób początkujących i małych firm, które potrzebują stabilnego kreatora do tworzenia landing page.
Najczęściej zadawane pytania
Ile kosztują Landingi?
Cena Landingi zaczyna się od 99 złotych miesięcznie. Korzystanie z tego planu pozwała na tworzenie profesjonalnych stron landing page przy użyciu wbudowanego wizualnego edytora. Warto zaznaczyć, że kreator Landingi oferuje również 14-dniowy okres próbny, podczas którego swobodnie można testować wszystkie funkcje narzędzia.
Jakie są opinie o Landingi?
Opinie o narzędziu Landingi są raczej pozytywne. Użytkownicy chwalą proste i intuicyjne interfejsy, łatwość tworzenia stron internetowych oraz szeroki wybór szablonów i możliwości personalizacji. Wiele osób docenia także to, że narzędzie jest dostępne w języku polskim i oferuje wsparcie techniczne dla swoich użytkowników.
Jakie są wady Landingi?
Jak każde narzędzie, Landingi ma także pewne ograniczenia i wady, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o jego wyborze. Poniżej przedstawiam kilka najczęściej wymienianych wad kreatora Landingi:
Ograniczenia funkcjonalności: Landingi oferuje szeroki zakres narzędzi do tworzenia stron internetowych, ale nie jest tak rozbudowane, jak np. popularne platformy do tworzenia stron typu Elementor. Może to być problemem dla osób, które potrzebują bardziej zaawansowanych funkcji i możliwości personalizacji.
Wysokie koszty: Narzędzie Landingi nie jest najtańsze na rynku, szczególnie jeśli porównamy je z darmowymi platformami do tworzenia stron internetowych. Może to być problemem dla osób, które szukają niedrogiego narzędzia do tworzenia stron typu landing page.
Ograniczenia SEO: Landingi oferuje podstawowe narzędzia do optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych, ale nie jest tak rozbudowane jak np. WordPress i Elementor. Może to być problemem dla osób, które chcą zoptymalizować swoje strony pod kątem SEO i zwiększyć ich widoczność w wyszukiwarkach.
Podsumowanie artykułu
Jak widać na rynku istnieje sporo ciekawych zamienników dla Landingi. Mamy nadzieję, że przygotowane zestawienie przedstawiające najlepsze alternatywy dla Landingi przypadło Ci do gustu i pomoże podczas dokonywania odpowiedniego wyboru kreatora stron landing page w twoim biznesie.
Warto zaznaczyć, że jakiś czas temu stworzyliśmy specjalny ranking najlepszych kreatorów landing page, który został stworzony na podstawie zebranego przez nas doświadczenia.
Spędziliśmy mnóstwo czasu na badaniu i testowaniu każdego narzędzia z osobna, aby stworzyć tego typu listę. Warto przeczytać przed podjęciem decyzji zakupowej.
Potrzebujesz więcej praktycznej wiedzy? Przeczytaj też: