NeuronWriter Opinie w 2024 roku – Recenzja Edytora SEO

Czy NeuronWriter to najlepszy edytor tekstów SEO w 2024 roku?

strona główna neuronwriter

Aby napisać tę recenzję programu, szczegółowo testowaliśmy wszystkie funkcje NeuronWriter, jego plany cenowe, integracje oraz możliwości SEO. 

W tym wpisie przedstawimy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o narzędziu NeuronWriter, sprawdzając jednocześnie, czy naprawdę może pomóc Ci w optymalizacji tekstów pod kątem wyszukiwarek. 🔍

 

Szczegółowo przetestujemy jego wszystkie funkcje i sprawdzimy jak działa generator treści, który wykorzystuje sztuczną inteligencję. Ponadto omówimy zalety i wady, cennik i wiele więcej. Gotów, aby poznać opinię o NeuronWriter? Zaczynajmy! 🧐

⭐ Recenzja NeuronWriter – szybki skrót

Nie masz czasu, aby przeczytać cały artykuł? Nie ma problemu! Oto skrót i najważniejsze informacje na temat edytora tekstów SEO NeuronWriter:

 

  • Zdecydowana większość opinii w internecie jest bardzo pozytywna.
  • Narzędzie faktycznie bardzo pozytywnie potrafi poprawić SEO.
  • Oferują darmowe konto testowe do sprawdzenia wszystkich funkcji.
  • Całość interfejsu jest bardzo intuicyjna, przez co praca jest przyjemna.
  • Wbudowany generator tekstów AI radzi sobie dosyć dobrze (małe błędy).
 
Chcesz poznać opinie klientów? Czytaj dalej! 👇

NeuronWriter – opinie klientów

opinie neuronwriter

Podczas pisania tej recenzji przejrzałem internet, aby sprawdzić realne opinie klientów na temat NeuronWriter. Sprawdzałem różne blogi, grupy, serwisy z ocenami, a nawet filmy na YouTube. Z moich obserwacji wynika, że NeuronWriter ma w większości naprawdę bardzo dobre opinie.

 

Oto średnie opinie, które znalazłem na najpopularniejszych serwisach z recenzjami:

 

  • Średnia opinii na TrustPilot: 4,4 na 5 gwiazdek

  • Średnia opinii na AppSumo: 4,9 na 5 gwiazdek

  • Średnia opinii na Capterra: 4,8 na 5 gwiazdek

 

Szczerze? Bardzo ciężko znaleźć negatywne opinie na temat tego narzędzia. 😉

 

Oto przykładowa opinia klienta NeuronWriter na portalu TrustPilot: 

opinia klienta neuron writer
Przykładowa opinia klienta na temat używania programu NeuronWriter.

Jak widzisz, opinie na temat tego narzędzia są bardzo pozytywne.

 

Ale jak sprawdziło się podczas naszych testów? Czytaj dalej! 👇

NeuronWriter – co to jest?

NeuronWriter to narzędzie do pisania i optymalizacji treści pod kątem SEO. Jego celem jest pomoc w szybkim tworzeniu i optymalizacji jakości treści na stronę internetową, aby zwiększyć szanse na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, takich jak Google.

 

W przeciwieństwie do konkurencyjnych narzędzi wspomagających pisanie treści, NeuronWriter skupia się głównie na tekstach dla stron internetowych, takich jak posty na bloga lub strony docelowe.

 

Jego interfejs jest dostosowany do głównie do tworzenia artykułów blogowych.

 

Idea polega na tym, że wybierasz słowo kluczowe, dla którego chcesz osiągnąć wysoką pozycję, a NeuronWriter przeprowadza dogłębną analizę wyników wyszukiwania (SERP) dla tego zapytania, dostarczając wskazówek SEO oraz sugestii przetwarzanych językiem naturalnym (NLP), które pomogą Ci stworzyć idealną treść z najwyższym potencjałem do osiągnięcia wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

 

W zaawansowanym edytorze treści NeuronWriter, aby przyspieszyć tradycyjny proces tworzenia treści, możesz skorzystać z funkcji sztucznej inteligencji opartej na GPT-4, która automatycznie generuje nagłówki, pytania, a nawet pełne akapity.

 

Dobra, a jak się sprawdza to narzędzie w praktyce? Sprawdźmy! 😄

NeuronWriter – główne funkcje

Główne funkcje NeuronWriter, o których warto wiedzieć, to:

 

  • Edytor treści SEO
  • Kreator szkicu treści
  • Edytor meta tagów
  • Zaawansowany AI writer
  • Gotowe szablony treści AI
  • Ekspander i parafrazowanie tekstu
  • Wykrywacz plagiatów
  • Analiza konkurencji i Google SERP
  • Sugestie linków wewnętrznych
  • Integracja z WordPress
  • Integracja z Google Search Console

 

Przetestujemy teraz wszystkie te funkcje i ocenimy, jak faktycznie działają. 🧐

Edytor treści SEO

NeuronWriter posiada własny wbudowany edytor treści, który umożliwia pisanie treści zoptymalizowanej specjalnie pod kątem SEO.

 

Aby uzyskać dostęp do edytora, najpierw musisz dodać swoje docelowe słowo kluczowe w edytorze treści, a następnie przejść do zakładki edytora treści, klikając ikonę pióra.

 

NeuronWriter pokaże Ci listę najwyżej pozycjonowanych stron w Google dla docelowego zapytania lub słowa kluczowego i poprosi Cię o wybór tych, które chcesz użyć do generowania wytycznych.

 

Wybrane tu konkurencyjne strony wpłyną na sugestie optymalizacji dostarczane w edytorze treści, więc szybko przejrzyj opcje i wybierz strony, które najbardziej odpowiadają rodzajowi treści, którą chcesz stworzyć.

 

Następnie kliknij „Dalej„, a zostaniesz przeniesiony do głównego edytora treści.

Jest tu wiele do omówienia, ale zacznijmy od podstaw! 😄

 

Główne okno to miejsce, w którym będziesz pisać i edytować treść. Działa to jak każdy inny edytor tekstowy: po prostu pisz swój tekst na stronie, a następnie sformatuj go za pomocą paska narzędzi. Oczywiście możesz zmieniać tagi nagłówków, wyrównywać tekst i jego wagę, importować obrazy, czy dodawać tabele.

Edytor meta tagów

Program umożliwia też edycję meta tagów bezpośrednio w edytorze. Możesz sprawnie przełączyć się na zakładkę <meta>, aby dodać opis meta i tytuł, który chcesz, aby wyświetlał się w Google.

Pod polami tekstowymi zobaczysz kilka sugestii dotyczących badania słów kluczowych i terminów do dodania, opartych na tym, co używają Twoi główni konkurenci w wynikach wyszukiwania (SERP) w swojej metadanych, co może być bardzo pomocne.

Kreator szkicu treści

Funkcja „Stwórz szkic” w NeuronWriter wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci stworzyć zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek SEO szkic artykułu w mniej niż minutę.

 

Oto, jak z niej skorzystać.

 

Po pierwsze, kliknij zieloną ikonę w prawym górnym rogu edytora treści, a NeuronWriter otworzy nowe okno, w którym będziesz mógł wygenerować szkic swojej treści. 

Na prawej stronie tego okna zobaczysz zestaw sugerowanych przez sztuczną inteligencję nagłówków i pytań do wykorzystania w optymalizacji treści. Zostały one pobrane z wyników wyszukiwania dla Twojego docelowego zapytania wyszukiwania oraz z forów internetowych takich jak Reddit i Quora. ⭐

 

Możesz kliknąć przycisk „Dodaj” obok dowolnego pomysłu na treść, aby dodać go do swojego szkicu, a następnie przestawić i przeformułowywać według własnych potrzeb.

 

W miarę dodawania nagłówków do szkicu, NeuronWriter automatycznie wypełni każdą sekcję notatkami. Notatki zawierają najważniejsze terminy i słowa kluczowe, które powinieneś umieścić w tekście, a także linki do artykułów konkurencyjnych, które pokrywają tę samą sekcję, pomagając w researchu.

Gdy skończysz budować swój szkic treści, możesz skopiować go do edytora jednym kliknięciem lub zapisać jako szablon do późniejszego wykorzystania.

Zaawansowany AI writer

Po dodaniu swojego szkicu do edytora treści możesz skorzystać z funkcji AI writer, która jest oparta na sztucznej inteligencji NeuronWriter, aby automatycznie napisać każdą sekcję.


Wystarczy najechać kursorem na sekcję, którą chcesz napisać, i kliknąć „Generuj”.

W tym oknie wybierz, ile słów chcesz, aby NeuronWriter wygenerował i dodaj ewentualne słowa kluczowe lub punkty, które chcesz, aby były uwzględnione w tekście.

 

Możesz też ustawić preferowany poziom kreatywności tekstu:

 

  • bardzo niski

  • średni

  • wysoki

  • bardzo wysoki

 

Oprócz tego możesz ustawić poziom jakości tekstu:

 

  • niska jakość

  • średnia jakość

  • wysoka jakość

  • bardzo wysoka jakość

 

Następnie kliknij ponownie „Generuj”, a NeuronWriterowi zacznie działać. Po chwili wróci z całkowicie oryginalną, wygenerowaną przez sztuczną inteligencję treścią, którą możesz zaimportować do edytora jednym kliknięciem (lub kliknąć „Generuj” ponownie, jeśli nie jesteś z niej zadowolony). 😅

Ogólnie rzecz biorąc, jakość generowanych tekstów jest całkiem dobra, biorąc pod uwagę, że została napisana przez oprogramowanie AI.

 

Formatowanie jest trochę podstawowe (brakuje podziału tekstu na kilka akapitów lub punktów, zamiast jednego długiego akapitu). Doświadczony copywriter z pewnością mógłby zrobić to znacznie lepiej, ale to naprawdę dobry początek.

 

👉 I pamiętaj: takie generatory tekstów oparte na sztucznej inteligencji nie mają na celu dostarczania gotowych do publikacji treści. Są raczej narzędziem do przyspieszenia procesu pisania treści. 😄

 

Idea polega na tym, żeby uzyskać kilka słów na stronie, aby pomóc Ci zacząć, a następnie samemu edytować i rozwijać treść według własnych potrzeb do momentu, gdy będzie gotowa do opublikowania.

Ekspander i parafrazowanie tekstu

Oprócz tworzenia treści od zera, NeuronWriter potrafi także parafrazować i rozbudowywać istniejącą już treść. Wystarczy zaznaczyć tekst, który chcesz zmienić w edytorze treści, a następnie kliknąć „Rozwiń” lub „Sparafrazuj”. 

 

Ta funkcja działa moim zdaniem naprawdę bardzo dobrze i zdecydowanie ułatwia pisanie, gdy brakuje nam pomysłów.

Gotowe szablony treści AI

Oprócz artykułów blogowych NeuronWriter może być również używany do pisania różnego rodzaju treści marketingowych. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon.

 

Aby przeglądać szablony sztucznej inteligencji w NeuronWriter, otwórz edytor tekstu i kliknij „AI-Writing” w pasku narzędzi. 

Jest tutaj ponad 10 szablonów AI do wyboru. Obejmują one:

 

  • Rozwiń tekst

  • Sparafrazuj tekst

  • Pomysły na temat artykułu

  • Szkic artykułu

  • Tytuł

  • Opis

  • Wstęp do artykułu

  • Akapit

  • Opis produktu

  • Opis kategorii

  • Wiadomość E-mail

Wykrywacz plagiatów

Po zakończeniu pisania artykułu możesz skorzystać ze wbudowanego wykrywacza plagiatów, aby upewnić się, że nie zawiera on żadnych zduplikowanych lub skopiowanych fragmentów. Zawsze warto to zrobić przy korzystaniu z generatora AI, aby uniknąć kary ze strony Google. ❌

 

Aby skorzystać z wykrywacza plagiatów, kliknij przycisk „Sprawdź plagiat” (mała niebieska ikona dokumentu z lupą) na pasku narzędzi edytora treści. Sprawdzanie może chwilę potrwać. 

wykrywacz plagiatów w neuronwriter
Gdy sprawdzanie zostanie zakończone, NeuronWriter poinformuje Cię, jaki procent treści napisanej przez Ciebie jest oryginalny. Jeśli narzędzie znajdzie podobne teksty na innych stronach, poinformuje Cię, gdzie, abyś mógł samodzielnie sprawdzić źródło i dostosować swoją treść, jeśli to konieczne. 

Analiza konkurencji i Google SERP

Oprócz edytora treści i możliwości pisania przy użyciu sztucznej inteligencji, NeuronWriter wyróżnia się również doskonałymi funkcjami analizy konkurencji i badania wyników wyszukiwania (SERP).

 

Dodaj lub wybierz zapytanie wyszukiwania z pulpitu projektu. Następnie kliknij ikonę wykresu kołowego oznaczoną jako „Analiza TOP”, aby otworzyć raport SERP. 

Tutaj możesz zobaczyć szczegółowe informacje na temat stron zajmujących najwyższe miejsca w Google dla konkretnego słowa kluczowego.

 

Wiele innych narzędzi do pisania przy użyciu sztucznej inteligencji potrafi przeprowadzać analizę wyników wyszukiwania, ale żadne z nich nie dostarcza tak szczegółowych informacji jak NeuronWriter.

 

Dodatkowo, narzędzie podaje Ci ocenę treści, długość treści i zewnętrzne linki kierujące do każdej strony. Jeśli klikniesz zakładkę „Konkurenci”, będziesz mógł zobaczyć szczegółowy podział treści każdej strony, z listą wszystkich tagów, nagłówków, znaczników schema, meta opisów itp.

 

W innym miejscu w raporcie, możesz uzyskać jeszcze więcej informacji na temat funkcji wyników wyszukiwania, powiązanych słów kluczowych, terminów treści i nie tylko. 📝

Sugestie linków wewnętrznych

NeuronWriter potrafi również generować pomysły na wewnętrzne linki dla Twojej treści.

 

Jest to bardzo przydatne z punktu widzenia SEO, ponieważ struktura wewnętrznych linków pomaga Google lepiej zrozumieć, jak czytać Twoją witrynę i ma duży wpływ na jej potencjał rankingowy.

 

Aby rozpocząć, wybierz swoje słowo kluczowe do wyszukiwania z pulpitu treści, a następnie kliknij ikonę łańcucha i Generuj pomysły na wewnętrzne linki. 👇

sugestie linków wewnętrznych w narzędziu
NeuronWriter przedstawi kilka sugestii dotyczących innych stron na Twojej witrynie, do których możesz się odnieść w treści, opierając się na podobieństwie do docelowego słowa kluczowego.

Integracja z WordPress

Aplikacja NeuronWriter umożliwia szybkie eksportowanie treści bezpośrednio do Twojego systemu zarządzania treścią (CMS) jednym kliknięciem, bez potrzeby kopiowania i wklejania.

 

Aby to zrobić, wystarczy kliknąć ikonę WordPress na pasku narzędzi edytora treści. 

integracja wordpress z neuronwriter
Oprócz eksportowania treści do WordPressa, możesz również importować treści z WordPressa do edytora treści. Jest to bardzo przydatne, gdy robisz audyt i chcesz poprawić SEO istniejących stron lub po prostu odświeżyć opublikowane już treści.

Integracja z Google Search Console

Ostatnią funkcją, o której warto wspomnieć, jest integracja NeuronWriter z Google Search Console. Możesz kliknąć ikonę wtyczki w górnej belce nawigacyjnej, aby połączyć swoje konto Google i skonfigurować ustawienia dostępu. 

integracja z google search console w neuronwriter

Po zrobieniu tego, będziesz mógł przeglądać dane z Google Search Console bezpośrednio w NeuronWriter. W ten sposób szybko zobaczysz słowa kluczowe, na które zajmujesz pozycje, dane o ruchu, pozycje w wynikach organicznych i wiele więcej. 

 

Świetna sprawa! 😄

Ile kosztuje NeuronWriter?

PlanCena miesięcznieProjektyAnalizy treściWykrywacz plagiatyKredyty AI (miesięcznie)
Bronze19 EURO225Brak15
Silver37 EURO550Brak30
Gold57 EURO10757545
Platinum77 EURO2510010060
Diamond97 EURO5015015075

NeuronWriter kosztuje od 19 € do 97 € miesięcznie, w zależności od tego, na który plan się zdecydujesz. Dostępnych jest pięć planów abonamentowych do wyboru: Bronze, Silver, Gold, Platinum i Diamond. Każdy plan ma różne ograniczenia dotyczące maksymalnego użycia i funkcji. 😄

 

Oto krótka charakteryzacja każdego z nich:

 

Plan Bronze kosztuje 19 €/miesiąc i obejmuje wszystkie podstawowe funkcje, takie jak edytor treści, AI writer, linkowanie wewnętrzne, wsparcie e-mailowe, itp. Ogranicza się do 2 projektów i 25 analiz treści, a także oferuje 15,000 kredytów AI miesięcznie (od 15 do 75 tysięcy słów w zależności od jakości).

 

Plan Silver kosztuje 37 €/miesiąc i obejmuje wszystko, co jest w Bronze, plus funkcję planu treści, eksplorator danych schematu, oraz wsparcie e-mailowe i czatowe. Ogranicza się do 5 projektów i 50 analiz treści, a także oferuje 30,000 kredytów AI miesięcznie (od 30 do 150 tysięcy słów).

 

Plan Gold kosztuje 57 €/miesiąc i obejmuje wszystko, co jest w Silver, a także odblokowuje wszystkie dostępne funkcje, takie jak wykrywacz plagiatu, udostępnianie treści, integracja z Google Search Console (GSC) i WordPress. Ogranicza się do 10 projektów, 75 analiz treści, 75 sprawdzeń plagiatu i oferuje 45,000 kredytów AI miesięcznie (od 45 do 225 tysięcy słów).

 

Plan Platinum kosztuje 77 €/miesiąc i obejmuje wszystko, co jest w Gold, ale z wyższymi limitami użycia. Ogranicza się do 25 projektów, 100 analiz treści, 100 sprawdzeń plagiatu i oferuje 60,000 kredytów AI miesięcznie (od 60 do 300 tysięcy słów).

 

Plan Diamond to najwyższy plan i kosztuje 97 €/miesiąc. Obejmuje wszystkie funkcje i najwyższe możliwe limity użycia: 50 projektów, 150 analiz treści, 150 sprawdzeń plagiatu i 75 000 kredytów AI miesięcznie (od 75 do 375 tysięcy słów).

 

Dostępna jest również darmowa wersja próbna, którą można wypróbować przed zakupem.

Dla kogo jest NeuronWriter?

NeuronWriter to doskonałe narzędzie dla blogerów, początkujących content writerów, copywriterów specjalizujących się w treściach SEO, agencji SEO, twórców w mediów społecznościowych, przedsiębiorców, specjalistów ds. e-marketingu, twórców produktów, freelancerów, projektantów stron internetowych i wszystkich pracujących w branży treści. 🧐 

Zalety i wady NeuronWriter

Oto podsumowanie największych zalet i wad NeuronWriter.

Zalety NeuronWriter

Wady NeuronWriter

Podsumowanie recenzji i opinia

Podsumowując, NeuronWriter zdecydowanie zasługuje na uwagę, jeśli szukasz narzędzia do pisania tekstów pod SEO, który będzie wspomagany sztuczną inteligencją.

 

Jego intuicyjny interfejs użytkownika, import i eksport do WordPress jednym kliknięciem, potężne narzędzia analizy wyników wyszukiwania (SERP) oraz wskazówki dotyczące optymalizacji SEO to tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla blogerów i content writerów. 😄

 

Jest to moim zdaniem świetne narzędzie, które powinna używać każda osoba tworząca treści SEO, dlatego oceniam NeuronWriter na 4,8 na 5.

👉 Sprawdź NeuronWriter bezpłatnie (darmowe konto testowe).

Najczęściej zadawane pytania

NeuronWriter kosztuje od 19 € do 97 € miesięcznie, w zależności od wybranego planu. Dostępnych jest pięć planów, które obejmują różne funkcje i limity. Przykładowo plan Gold za 57 €/miesiąc oferuje pełen zakres funkcji, w tym wykrywanie plagiatu i integrację z Google Search Console.

NeuronWriter to narzędzie do pisania i optymalizacji treści z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Jest projektowane głównie do szybkiego tworzenia treści SEO, tak aby zwiększyć szanse na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza na Google.

Opinie na temat NeuronWriter są bardzo pozytywne. Podczas analizy różnych źródeł, takich jak blogi, grupy dyskusyjne, serwisy z recenzjami, a także filmy na YouTube, zauważyłem, że większość użytkowników wyraża bardzo dobre opinie na temat tego narzędzia.

Tak, NeuronWriter integruje się z WordPress. Możesz korzystać z jednego kliknięcia, aby importować i eksportować treści między NeuronWriter a WordPressem. Ta integracja ułatwia publikację zoptymalizowanych treści na stronach opartych na WordPressie.
4.7/5 - (11 votes)
Udostępnij ten artykuł: