🏷️ Selly: Kod Rabatowy – aż 20% zniżki w 2024 roku (Aktualne)

Aktualne kody promocyjne do Selly - wybierz promocję

selly kod rabatowy

Stale monitorujemy internet, by śledzić najnowsze kody rabatowe i aktualizować naszą stronę z bieżącymi promocjami na Selly. Obecnie udostępniamy dwa aktywne kody rabatowe. Gdy zdecydujesz się skorzystać z jednego z nich, zalecamy podzielenie się informacją odnośnie ich ważności. 📅

 

Twoja opinia jest dla nas cenna i pomoże zweryfikować, czy wszystkie oferty są aktualne, eliminując ewentualne przeterminowane promocje.

20% zniżki na wszystkie płatne pakiety od Selly

Oferta działa na wszystkie roczne plany

Testuj kreator sklepów online Selly przez 14 dni

Oferta dostępna dla wszystkich

Co to jest Selly?

co to jest selly

Selly to popularna platforma e-commerce do tworzenia sklepów internetowych, oferująca różnorodne funkcje, takie jak tworzenie wariantów produktów, łączenie ich w zestawy, sprzedaż produktów wirtualnych, rozbudowane filtry wyszukiwania, dodawanie prezentacji wideo na karcie produktu oraz uruchamianie promocji na stronie głównej.

Najczęściej zadawane pytania

Aby skorzystać z kodu rabatowego na Selly, po wybraniu planu, przejdź do procesu zamówienia. Tam znajdziesz pole na wprowadzenie kodu rabatowego. Wprowadź kod i potwierdź, aby zastosować rabat.

 

W razie braku aktualnych kodów rabatowych kliknij czerwony przycisk „Skorzystaj z promocji”, a zostaniesz automatycznie przeniesiony do oferty promocyjnej. 

Warunki korzystania z kodu rabatowego mogą różnić się w zależności od kampanii. Przeczytaj regulamin danej promocji, aby sprawdzić, czy kod rabatowy może być łączony z innymi ofertami czy promocjami.

Termin ważności kodu rabatowego jest zazwyczaj określony w warunkach promocji. Może to być ustalona liczba dni, tygodni, miesięcy lub data wygaśnięcia. Sprawdź informacje dotyczące ważności na stronie internetowej Firmao CRM lub w warunkach kodu rabatowego. W przypadku wątpliwości, skontaktuj się z obsługą klienta Firmao CRM, aby uzyskać potwierdzenie.

Tak, większość kodów rabatowych na Selly ma określony termin ważności. Sprawdź datę ważności na samej ofercie lub w warunkach korzystania z kodu, aby upewnić się, że jesteś w czasie.

Jeśli napotkasz problemy z kodem rabatowym, sprawdź, czy poprawnie go wprowadziłeś. Jeśli problem utrzymuje się, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc. Możliwe, że kod już wygasł.

Sprawdź pozostałe narzędzia dla biznesu

4.8/5 - (71 votes)
Udostępnij ten artykuł: