RytrMe Recenzja (2024) – Opinie, Generowanie Tekstów AI

Czy warto używać Rytr.me do generowania tekstów AI?

rytr me opinie i recenzja

Generatory treści AI zdobywają ostatnio ogromną popularność, ze względu na swoje innowacyjne funkcje oraz możliwości tworzenia wysokiej jakości treści. Wykorzystanie tego typu narzędzi automatyzuje część naszej pracy za pomocą sztucznej inteligencji i modeli językowych.

Główne cechy RytrMe

Asystenci pisania AI to już rzeczywistość, do której powoli się przyzwyczajamy. Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań oferujących możliwość tworzenia treści lub obrazów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej narzędziu RytrMe, które umożliwia opcję automatycznego generowania treści za pomocą sztucznej inteligencji. 

 

Opiszemy jego funkcje, przestawimy jego zalety i wady, a następnie przeanalizujemy sobie wszystkie plany cenowe tego oprogramowania AI.

 

RytrMe został przez nas szczegółowo przetestowany i sprawdziliśmy jego wszystkie możliwości. Mamy nadzieję, że przygotowana recenzja przypadnie Ci do gustu i pomoże wybrać odpowiednie narzędzie do generowania treści.

RytrMe opinie klientów w sieci

Zauważyliśmy, że RytrMe zyskuje coraz większą popularność, co przekłada się na wzrost ilości opinii w sieci. Przeszukaliśmy najważniejsze portale z recenzjami, aby dowiedzieć się, co ludzie myślą o tej platformie do generowania tekstów.

 

⭐ Oto średnie opinie RytrMe:

 

 • Średnia opinii na portalu G2: 4,7 na 5
 • Średnia opinii na portalu TrustPilot: 4,3 na 5
 • Średnia opinii na portali GetApp: 4,6 na 5
 

Analiza opinii wykazała, że RytrMe cieszy się ogólnie pozytywnym odbiorem użytkowników. Mimo kilku negatywnych recenzji, większość klientów wyraża zadowolenie z funkcji generowania tekstów oferowanych przez tę platformę.

 

Sugerujemy wypróbowanie RytrMe poprzez skorzystanie z darmowej wersji. To doskonała okazja, aby osobiście przetestować możliwości programu i ocenić, czy spełnia Twoje oczekiwania w zakresie generowania tekstów.

Co to jest RytrMe?

RytrMe to zdobywający coraz większą popularność generator wysokiej jakości treści, który wykorzystuje możliwości sztucznej inteligencji. Oprogramowania ma wbudowane zaawansowane modele językowe GPT-3, które działają również w języku polskim i ułatwiają proces tworzenia content marketingu na bloga, stronę internetową, landing page, kampanie reklamowe lub do postów w mediach społecznościowych.

Narzędzie jest wykorzystywane zarówno przez profesjonalnych copywriterów, przedsiębiorców lub marketerów, jak i osoby początkujące, które zamierzają zautomatyzować swoją codzienną pracę.

 

Wygenerowany tekst może posłużyć jako wypracowanie, blog post, opis filmu, wiadomość e-mail, a nawet profesjonalna oferta sprzedażowa produktu. Co więcej, generatory treści umożliwiają tworzenie treści aż w 30+ językach, w tym języku polskim.

Przykłady wykorzystania RytrMe

Asystenta AI RytrMe można wykorzystać na wiele sposobów podczas swojej pracy. Narzędzie będzie szczególnie przydatne przy zadaniach kreatywnych lub content marketingowych, które wymagają tworzenia treści. Oto przykłady możliwości RytrMe w praktyce:

 

 • Pomysł na bloga i stworzenie zarysu – narzędzie AI stworzy za Ciebie pomysł na bloga, a następnie wygeneruje zarys treści, która mogłaby zostać na nim opisana.

 • Pisanie treści na stronę internetową – RytrMe w szybki sposób wygeneruje oryginalne treści na twoją stronę WWW lub bloga internetowego za pomocą sztucznej inteligencji. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię temat przewodni, a narzędzie zajmie się resztą.

 • Tworzenie listów motywacyjnych lub CV – oprogramowanie napisze profesjonalny list motywacyjny lub pomoże stworzyć chwytliwe i przekonujące CV, które zwiększy szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

 • Generowania treści do wiadomości e-mail – asystent pisania AI wygeneruje za Ciebie gotowe wiadomości sprzedażowe lub marketingowe na dowolny temat w zaledwie kilka sekund.

 • Pisanie kreatywnych reklam – generator treści RytrMe będzie w stanie napisać kreatywne reklamy, które mogą zostać wykorzystane pod Google, Facebook, Twitter lub Linkedin Ads, a nawet pod zwykłe posty content marketingu w social mediach.

 • Pisanie ofert sprzedażowych – narzędzie stworzy profesjonalne oferty sprzedażowe dowolnego produktu w taki sposób, aby swoim językiem maksymalnie zainteresowały potencjalnego klienta

 • Tworzenie opisów produktów – za pomocą RytrMe będziesz w stanie automatycznie wygenerować opisy produktów pod swój sklep internetowych. Oprogramowanie stworzy zachęcający tekst w bardzo krótkim czasie.

 • Optymalizacja treści pod SEO – program ma również funkcję tworzenia treści w pełni zoptymalizowanej pod wyniki wyszukiwania, co pozwoli zwiększyć ruch na twojej stronie internetowej. Odpowiednie dostosuje słowa kluczowe i stworzy profesjonalny blog post outline.

 • Wymyślanie ciekawych pomysłów – wykorzystując sztuczną inteligencję od RytrMe możesz skorzystać z opcji wymyślania pomysłów na każdy temat. Narzędzie automatycznie stworzy listę oryginalnych pomysłów, które ułatwią Ci pracę.

 • Generowanie opisów do filmu – sztuczna inteligencja wygeneruje szczegółowe opisy twoich filmów YouTube, co zautomatyzuje proces tworzenia treści samodzielnie.

 • Pisanie chwytliwych sloganów – wykorzystując generator treści możesz zlecić napisanie chwytliwych sloganów, które mogą zostać wykorzystane podczas kampanii marketingowych.

 

Jak widzisz, RytrMe ma bardzo szerokie możliwości GPT-3, które wspomagają przy tworzeniu treści. Interfejs użytkownika jest niezwykle intuicyjny, przez co korzystania z oprogramowania jest bardzo proste i przyjemne. Oczywiście narzędzie może zostać wykorzystane na wiele innych sposobów, a w tym przypadku jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia i zadawanie odpowiednich pytań asystentowi AI.

Wtyczka RytrMe do Chrome

RytrMe ma też zaawansowaną wtyczkę do Chrome i innych przeglądarek, która wykorzystuje sztuczną inteligencję podczas naszej codziennej pracy. Rozszerzenie Rytr integruje się z takimi narzędziami jak WordPress, Microsoft Word, Google Docs, Gmail, a nawet Slack i na bieżąco umożliwia generowanie treści AI w różnych formatach.

Możesz korzystać również z mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram lub Linkedin, a asystent AI sprawdzi jakość tekstu i wprowadzi dodatkowe poprawki usprawniające twoją treść. Rozszerzenie Chrome RytrMe działa bardzo sprawnie i posiada wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia jakościowych treści w marketingu cyfrowym.

Cennik RytrMe i plany cenowe

RytrMe świetnie sprawdzi się w zadaniach związanych z tworzeniem treści, ale ile kosztuje taka przyjemność? Przeanalizowaliśmy wszystkie plany cenowe RytrMe oraz jego cennik. Poniżej znajdziesz możliwości każdego pakietu oraz dostępne w nich funkcje. Pamiętaj, że każda wersja jest kierowana do innej grupy odbiorców, a wybór wersji ma kluczowe znaczenie.

 

 • Plan darmowy: jest dostępny całkowicie bezpłatnie, oferuje generowanie aż do 10.000 słów miesięcznie, pisanie w 30+ językach, dostęp do 20 tonów wypowiedzi, wbudowany tester plagiatów, dodatkowo dostajesz możliwość generowania do 5 obrazów w ciągu miesiąca przy użyciu AI.

 • Plan premium: kosztuje 9 USD miesięcznie, oferuje generowanie aż do 100.000 słów miesięcznie, wszystkie funkcje z planu darmowego, możliwość generowania aż 20 obrazów AI w ciągu miesiąca, dostęp do społeczności VIP.

 • Plan nielimitowany: kosztuje 29 USD miesięcznie, oferuje generowanie NIELIMITOWANEJ ilości słów miesięcznie, zawiera wszystkie funkcje z poprzednich planów, dodatkowo zyskasz osobistego menedżera konta, możliwość generowania aż 100 obrazów miesięcznie, priorytetowa obsługa klienta.

 

Aby wybrać odpowiedni plan Premium Rytr, należy się zastanowić nad tym, ile realnie tworzymy tekstów oraz jakie funkcjonalności są nam najbardziej potrzebne podczas wykonywania swojej pracy. Warto też skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, który pozwoli swobodnie przetestować funkcje asystentów AI.

Czy asystenci AI zastąpią copywriterów?

Copywriting to ważna dziedzina, która obejmuje tworzenie tekstów, które przyciągają uwagę swoich klientów, zachęcają ich do działania i skutecznie komunikują wartości marki. Copywriterzy wykorzystują swoją kreatywność i doświadczenie, aby tworzyć treści, które oddziałują na emocje czytelników, co jest bardzo istotne w dalszych procesach sprzedaży i budowaniu długoterminowych relacji z klientami.

 

Dziś asystenci AI stają się coraz bardziej zaawansowani w generowaniu jakościowego teksu, w tym rozbudowanych artykułów, opisów produktów, a nawet scenariuszy filmowych, to jednak wciąż nie są w stanie zastąpić całkowicie pracy profesjonalnych copywriterów.

 

Asystenci AI tacy jak RytrMe, JasperAI lub Copymatic mogą być pomocni w niektórych zadaniach, takich jak generowanie propozycji tytułów, opisów lub podpowiedzi dotyczących długości tekstu, ale do stworzenia treści o wysokiej jakości potrzebna jest wciąż ludzka interwencja. Samo wykorzystanie treści generowanej przez sztuczną inteligencję to za mało.

 

Narzędzia AI nie zastąpią copywriterów. Muszą oni działać razem, aby zoptymalizować proces generowania treści i zapewnić, że marki komunikują się skutecznie z klientami. Współpraca pozwala na wykorzystanie technologii do znaczącego ułatwienia pracy, ale jednocześnie zapewnia, że stworzone treści zostaną w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań ludzi.

Jaki wpływ AI ma na content marketing?

Content marketing koncentruje się na tworzeniu treści, które przyciągają uwagę odbiorców, angażują ich i skutecznie przekazują wartości i przesłania, którymi kieruje się marka. Regularnie tworząc treści, firmy mogą dotrzeć do swojej grupy docelowej w sposób organiczny, budować swoją rozpoznawalność i zwiększać zaangażowanie klientów.

 

Sztuczna inteligencja (AI) ma z dnia na dzień coraz większy wpływ na content marketing, umożliwiając marketerom dostarczenie profesjonalnej treści, automatyzację procesów oraz bardziej zaawansowane monitorowanie zachowań odbiorców. Odpowiednio wykorzystując sztuczną inteligencję, można generować tekst w bardzo krótkim czasie i zrezygnować z dedykowanych agencji SEO.

 

Tworzenie treści poprzez AI może pomóc marketerom osiągnąć lepsze wyniki, ale z pewnością nie zastąpi ona całkowicie ludzi. Copywriterzy, projektanci graficzni i specjaliści marketingu wciąż będą mieć decydujący wpływ na publikowane treści.

 

Jak więc widzisz, content marketing to ważny element dzisiejszym świecie biznesu, a sztuczna inteligencja może jedynie pomóc w dostarczaniu bardziej spersonalizowanej i lepszej jakościowo treści, jednak wciąż potrzebna jest ludzka kreatywność i specjalistyczna wiedza w procesie tworzenia treści do potrzeb klientów.

Zalety i wady RytrMe

wady i zalety rytr me ai

Podczas naszych testów napotkaliśmy się na wiele zalet i wad korzystania z tego asystenta AI. W tej części artykułu przedstawimy Ci listę najważniejszych plusów i minusów korzystania z RytrMe, które mogą wypłynąć na decyzję wyboru odpowiedniego narzędzia do generowania tekstów.

Jakie są zalety korzystania z RytrMe?

 • Asystent posiada wbudowane rozszerzenie Rytr do Chrome, które ułatwia pracę podczas korzystania z zewnętrznych aplikacji lub mediów społecznościowych.

 • Treści generowane przez RytMe są bardzo wysokiej jakości, przez co mogą zostać wykorzystywane przy zaawansowanych artykułach lub projektach.

 • Oprogramowanie posiada profesjonalny model językowy GPT 3, który włada bardzo rozbudowaną sztuczną inteligencją i działa lepiej od konkurencyjnych rozwiązań.

 • Szerokie możliwości personalizacji wygenerowanych tekstów do indywidualnych potrzeb użytkownika. Asystent umożliwia swobodną zmianę tonu wypowiedzi i języka.

 • Tekst wygenerowany w RytrMe może być wykorzystywany w celach biznesowych i nie jest plagiatem. Oprogramowanie zawsze tworzy oryginalne treści dzięki wykorzystaniu GPT 3.

 • RytrMe jest bardzo tanim oprogramowaniem, ale posiada ogromna możliwości tworzenia treści. Co więcej, istnieje też całkowicie bezpłatna wersja dostępna bez ograniczeń czasowych.

 • Możliwość pisania rozbudowanego wypracowania lub artykułu na bloga (blog post intro paragraph, blog post outline) po ustawieniu jedynie słów kluczowych.

Jakie są wady korzystania z RytrMe?

 • Podczas tworzenie treści czasami mogą pojawiać się drobne błędy gramatyczne. Podczas naszych testów taka sytuacja miała miejsce tylko raz w przypadku generowanie postu na bloga.

 • Narzędzie nie ma niestety jeszcze dużej ilości integracji z innymi popularnymi aplikacjami takimi jak Zapier, HubSpot lub Make (Integromat).

Najczęściej zadawane pytania

Do czego służy RytrMe?

RytrMe służy do generowanie treści za pomocą sztucznej inteligencji. Wpisując odpowiednie słowa kluczowe, asystent AI stworzy za nas gotowy tekst lub obraz, który będzie mógł zostać wykorzystywany do celów biznesowych. Przykładowo za pomocą tego oprogramowania możesz stworzyć gotowy artykuł na bloga, wiele tekstów na stronę WWW lub slogan do kampanii marketingowej.

Ile kosztuje Rytr?

Rytr kosztuje $9 miesięcznie w planie profesjonalnych, który umożliwia generowanie aż do 100.000 słów miesięcznie w ponad 30 językach z całego świata. Oczywiście warto wspomnieć, że narzędzie jest dostępne również w wersji darmowej, która pozwala na przetestowanie możliwości asystenta AI. Istnieje też plan nielimitowany dla najbardziej wymagających użytkowników, który nie ma żadnych limitów generowania tekstów i kosztuje $29 miesięcznie.

Czy RytrMe jest darmowy?

Tak, korzystanie z RytrMe jest dostępne za darmo. Jedynym ograniczeniem jest limit generowanych słów przez sztuczną inteligencję w ciągu miesiąca. W bezpłatnym planie nie możesz przekroczyć 10.000 słów, a jeśli chcesz zwiększyć ten limit, to musisz wybrać wersję płatną, która kosztuje $9 miesięcznie,

Jakie są opinie o RytrMe?

Opinie o RytrMe są bardzo pozytywne, a użytkownicy chwalą narzędzie za jego szerokie możliwości tworzenia treści AI i możliwość generowania tekstów w 30+ językach w tym po polsku. Asystent jest również bardzo tani, ponieważ kosztuje tylko 9 USD miesięcznie, a co więcej ma dostępną też całkowicie darmową wersję bez ograniczeń czasowych.

Czy warto używać RytrMe?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, copywriterem lub zajmujesz się marketingiem to zdecydowanie warto używać RytMe do skutecznego tworzenia treści. Używając asystenta AI, będziesz w stanie szybko tworzyć jakościowy tekst, obrazy lub inne treści marketingowe. RytrMe świetnie sprawdzi się również wśród uczniów i studentów, którzy potrzebują wsparcia podczas nauki lub tworzenia swoich prac.

Czy RytrMe pisze lepszy tekst od Jasper AI?

Zarówno RytrMe jaki Jasper AI to świetne narzędzia do generowania wysokiej jakości treści AI. Oba narzędzia działają bardzo dobrze, ale każde z nich jest kierowane do innej grupy odbiorców. RytMe sprawdzi się idealnie w małych firmach lub u osób prywatnych, które potrzebują wsparcie podczas swojej codziennej pracy. Jasper AI jest kierowane do średnich i dużych firm, które potrzebują bardzo zaawansowanego oprogramowania do generowania tekstów i obrazów za pomocą AI.

Czy używanie narzędzi AI obniża wyniki SEO?

Nie. Oprogramowanie copywritingu AI tworzy oryginalne treści, które nie wpływają negatywnie na wyniki wyszukiwania w SEO. To czy strona internetowa będzie wysoko się pozycjonować, jest zależne w dużej mierze od siły domeny oraz niskiej konkurencji pod konkretne słowo kluczowe.

Podsumowanie recenzji

Dużą zaletą RytrMe jest jego niska cena planów i wysoka jakość generowanych treści. Co warto zaznaczyć, oprogramowanie potrafi tworzyć treści w aż 30+ językach w tym całkowicie po polsku. Dodatkowo w narzędziu dostępny jest też bezpłatny plan, który pozwala na tworzenie do 10.000 słów miesięcznie.


Warto również zajrzeć do naszej recenzji Jasper AI, gdzie omówiliśmy podobne rozwiązanie umożliwiające generowanie tekstu za pomocą AI. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas recenzja RytrMe przypadła Ci do gustu i czytelnie przedstawiliśmy wszystkie najważniejsze funkcjonalności tego asystenta AI.


Podsumowując, Rytr to niesamowite narzędzie, które stworzy za Ciebie profesjonalne teksty na bloga, stronę WWW lub media społecznościowe. Będzie to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które potrzebują wsparcia do tworzenia jakościowych treści. Ostatecznie oceniam RytrMe 4,6 na 5. ⭐

Główne cechy RytrMe

Sprawdź pozostałe narzędzia dla biznesu

4.7/5 - (64 votes)
Udostępnij ten artykuł: