Moosend Recenzja (2023) – Opinie, Funkcje, Cennik, Czy Warto?

Recenzja Moosend - opinie, funkcje, cennik, integracje

moosend recenzja

Szukasz prostego programu do wysyłki mailingu, który posiada podstawowe funkcjonalności oraz intuicyjny interfejs, z którego obsługą poradzi sobie praktycznie każda początkująca osoba? Moosend może być czymś, co powinno Cię zainteresować. Przeczytaj naszą szczegółową opinię Moosend i dokonaj odpowiedniego wyboru narzędzia do e-mail marketingu

Recenzja Moosend

Na rynku istnieje mnóstwo programów do mailingu i ciężko wybrać narzędzie, które będzie spełniać wymagania każdej firmy. Każde oprogramowanie do masowej wysyłki mailingu jest kierowane do innej grupy odbiorców. W tej recenzji Moosend przeanalizujemy działanie tego narzędzia, jego funkcje, cennik oraz przeanalizujemy, czy warto korzystać z niego korzystać? 

Co to jest Moosend?

moosend recenzja programu
Moosend to program do mailingu oraz jego automatyzacji. Korzystając z tego narzędzia, będziesz mógł wysyłać oraz tworzyć personalizowane newslettery, oraz zadbać o całość e-mail marketingu w twoim biznesie. 
 
Narzędzie posiada najważniejsze funkcjonalności, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać bazą adresów e-mailowych i tworzyć kampanie marketingowe oparte o wysyłkę mailingu. W dalszej części recenzji przedstawimy i opiszemy wszystkie funkcje Moosend.

Funkcje Moosend

Moosend posiada wszystkie niezbędne funkcje dobrego narzędzia do mailingu. Z pewnością wystarczy do obsługi e-mail marketingu w twojej firmie i przyniesie oczekiwane wyniki ze względu na jego intuicyjny interfejs i wysoką dostarczalność.

Email marketing

Główną funkcją Moosend jest e-mail marketing. Oprogramowanie umożliwia masową wysyłkę mailingu do całej bazy zebranych adresów e-mailowych. Tego typu narzędzia oszczędzają mnóstwo czasu i pozwalają na automatyzację procesów marketingu. Budując listę mailingową i systematycznie wysyłając newslettery do odbiorców, będziesz w stanie znacząco zwiększyć przychody oraz budować rozpoznawalność twojej firmy. 

Tworzenie landing-pages

Moosend posiada również wbudowany kreator landing-page, który pozwala na szybkie i intuicyjne tworzenie stron internetowych. Wszystko to bez żadnych umiejętności programowania, ponieważ całość opiera się na prostym systemie „drag & drop”. Wystarczy, że przeciągniesz element, który Cię interesuje (grafika, tekst, przycisk) w odpowiednie miejsce. Warto zaznaczyć, że Moosend posiada dosyć dużo gotowych szablonów pod landing-page. 

Automatyzacja

Istotną funkcją Moosend jest automatyzacja procesów, która pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości twojego cennego czasu. Część procesów może robić się całkowicie automatycznie bez potrzeby obecności innych osób. Możesz ustawić kampanię marketingową, która wyśle się sama o konkretnej godzinie lub automatycznie wysłać przywitanie do każdego nowego subskrybenta twojego newslettera. Z pewnością zbuduje to duży autorytet wśród odbiorców.  

Segmentacja

Moosend funkcję segmentacji bazy adresów e-mail. Korzystając z tej funkcjonalności, możesz w prosty sposób podzielić na grupy listę odbiorców twojego mailingu, Przykładowo możesz osobno wysyłać newsletter do osób, które częściej otwierają wysyłane przez ciebie e-maile lub wysłać newsletter tylko do określonej grupy, która różni się wiekiem, płcią, miejscem zamieszkania etc. 

Edytor newsletterów

Wbudowany kreator newslettera powoli staje się standardem na rynku e-mail marketingu. Zdecydowana większość programów do mailingu posiada tego typu funkcjonalność. Moosend nie jest tu wyjątkiem i również udostępnia możliwość prostej personalizacji mailingu, która polega na znanym systemie „Drag & Drop”.

Prezentacja Moosend

Recenzja Moosend nie może się odbyć od prezentacji narzędzia od środka. Przygotowaliśmy specjalny film, w którym przedstawiamy najważniejsze funkcjonalności tego programu do mailingu. Oglądając ten film, zaoszczędzisz sporo czasu. Pokazaliśmy, jak wygląda edytor newslettera, kreator stron internetowych, panel zarządzania oraz tworzenie formularzy i pop-upów. 

Integracje Moosend

Moosend posiada przydatne integracje, które będą w stanie przyśpieszyć i ułatwić twoją pracę. Zwróć uwagę na to, czy znajdują się tutaj narzędzia, z których korzystasz na co dzień. Poniżej przedstawiamy listę dostępnych integracji Moosend.
 
Lista integracji Moosend:
 • Zapier
 • WordPress
 • EmailHitMaps
 • Magento
 • WooCommerce
 • Elementor
 • Zendesk
 • SalesForce
 • BigMaker
 • Poptin
 • Make
 • HubSpot
 • PrestaShop
 • Drupal
 • Facebook ADS
 • Pepedrive
 • Verivybee
 • ZenDesik
Firma zapewnia, że na bieżąco aktualizuje i dodaje nowe integracje. Więc jeśli obecnie nie ma jeszcze zintegrowanego narzędzie, na którym Ci zależy to warto skontaktować się z Moosend w tej sprawie. Z pewnością szybko to umożliwią.

Cennik Moosend

moosend cennik

Cennik Moosend jest bardzo dobrze dostosowany. Dostępne są 3 plany, które są kierowane do konkretnych grup docelowych, które opisaliśmy poniżej. Warto zaznaczyć, że Moosend posiada bezpłatną wersję testową na okres aż 30 dni. Jest to naprawdę dużo czasu na przetestowanie narzędzia i poznanie wszystkich funkcjonalności. 

Pakiet Darmowy

Ten plan będzie idealny dla firm, które chcą na spokojnie przetestować działanie narzędzia w praktyce. Będziesz mieć dostęp do większości funkcjonalności przez określony czas.
 
Funkcje pakietu:
 • Pakiet jest darmowy aż przez 30 dni
 • Nie wymagana karty kredytowej
 • Nieograniczona ilość wysyłanych e-maili
 • Automatyzacja przepływów pracy
 • 1x Landing Page oraz 1x Formularz

Pakiet Pro

Ten plan będzie idealny dla małych i średnich firm, które potrzebują stabilnego narzędzia do wysyłki mailingu. Sprawdzi się świetnie przy podstawowych potrzebach, a cena pakietu jest naprawdę bardzo dobra jak za takie możliwości narzędzia i jego funkcje. 
 
Funkcje pakietu:
 • Cena pakietu zaczyna się od $9 miesięcznie
 • Nieograniczona ilość e-maili
 • Automatyzacja przepływów pracy
 • Nielimitowane Landing Pages 
 • Nielimitowane Formularze
 • Dedykowany Serwer SMTP

Pakiet Enterprise

Pakiet będzie idealny dla średnich i dużych firm, które posiadają bardzo duże wymagania odnośnie narzędzia do masowej wysyłki mailingu. Posiada najbardziej zaawansowane funkcje i możliwości. 
 
Funkcje pakietu:
 • Cena jest ustalana indywidualnie
 • Wszystkie funkcje z pakietu Pro
 • Dedykowany menedżer konta
 • Priorytetowe wsparcie techniczne
 • Dedykowany adres IP
 • SSO & SAML

Zalety i wady Moosend

wady i zalety moosend
Moosend to naprawdę interesujące oprogramowanie do masowej wysyłki mailingu. Posiada podstawowe funkcje, które nie wyróżniają się bardzo na tle konkurencji, jednak całość narzędzia działa bardzo stabilnie i sprawnie. Podczas naszych kilkumiesięcznych testów nie trafiliśmy na żadne błędy lub problemy związane z działaniem tego programu do mailingu. Warto przeanalizować najważniejsze wady oraz zalety programu Moosend. 

Zalety:

Wady:

Najczęściej zadawane pytania

Do czego służy Moossend

Moosend to program służący do wysyłki mailingu i automatyzacji procesów e-mail marketingu. W prosty sposób będziesz w stanie stworzyć własny newsletter i wysyłać go bezpośrednio do twoich odbiorców. Dodatkową funkcją Moosend jest tworzenie stron internetowych. 

Ile kosztuje Moosend?

Cena Moosend zaczyna się od $7 miesięcznie. Jest to podstawowy pakiet zawierający wszystkie najważniejsze funkcjonalności tego narzędzia. Warto zaznaczyć, że Moosend oferuje również bezpłatną wersję, z której możesz korzystać aż przez 30 dni.

Jakie są opinie na temat Moosend?

Moosend jest programem do mailingu, który powoli zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju, Za granicą posiada bardzo pozytywne opinie. Stali użytkownicy Moosend chwalą działanie oraz intuicyjny interfejs narzędzia.

Czy w Moosend można tworzyć strony internetowe?

Tak. Używając Moosend będziesz w stanie stworzyć własną stronę internetową. Wbudowany kreator tworzenia landing-pages pozwala na swobodne tworzenie i edytowanie stron internetowych, a następnie opublikowanie ich na domenie. 

Opinia na temat Moosend

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas recenzja Moosend pomogła Ci w podjęciu decyzji wyboru odpowiedniego narzędzia do e-mail marketingu w twojej firmie. Spędziliśmy z tym narzędziem kilka miesięcy, podczas których testowaliśmy każdą funkcjonalność, aby zapewnić Ci dokładną opinię narzędzia Moosend. 

Recenzja Moosend

Moosend jest naprawdę dobrym narzędziem do wysyłki mailingu. Będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują podstawowego oprogramowania do wysyłki newslettera, automatyzacji procesów e-mail marketingu oraz tworzenia landing-pages.

 

Narzędzie jest zaopatrzone w najważniejsze funkcjonalności, które są przedstawione w bardzo intuicyjny sposób. Ogromnym plusem Moosend jest prostota obsługi oraz szybkość działania podczas codziennej pracy. 

 

Warto zaznaczyć, że cena Moosend jest bardzo niska. Główny plan kosztuje zaledwie $7 miesięcznie. Gwarantuje on dostęp do praktycznie każdej funkcji narzędzia. Dodatkowo Moosend posiada bezpłatny 30-dniowy plan dla nowych użytkowników, więc na spokojnie możesz przetestować wszystkie funkcje na własnej skórze.

Szczegółowe recenzje narzędzi do email marketingu:

4.9/5 - (17 votes)
Udostępnij ten artykuł: