12 najlepszych newsletterów dla przedsiębiorców (2023)

Lista 12 najlepszych newsletterów dla przedsiębiorców

12 najlepszych newsletterów dla przedsiębiorców

Ciągłe zdobywanie wiedzy i poszerzanie swoich horyzontów jest niezwykle ważne. Im więcej jej posiadamy, tym więcej jesteśmy w stanie zauważyć i przewidzieć. W ten sposób ludzie posiadający większą wiedzę są w stanie wykorzystać więcej możliwości i okazji, które nie są widoczne na pozostałych ludzi. 

 

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się zdobywanie wiedzy prosto z newsletterów. Różnią się one od zwykłych blogów tym, że dostęp w przypadku newsletterów posiada wyłącznie osoba, która się do niego zapisała. Można, więc powiedzieć, że newsletter jest zamkniętą grupą. 

 

Obecnie na rynku istnieje mnóstwo newsletterów, które całkowicie bezpłatnie dostarczają mnóstwo wartościowej wiedzy prosto na nasze skrzynki pocztowe. Stwierdziliśmy, że warto stworzyć listę, która przedstawia 12 najlepszych (darmowych) newsletterów dla przedsiębiorców. Będzie to świetny sposób na pozyskiwanie bezpłatnej wiedzy z zakresu sprzedaży, marketingu lub rozeznania rynku przy tworzenie pierwszej firmy. 

 

Warto zaznaczyć, że kolejność newsletterów na liście jest losowa i nie jest rankingiem. Przedstawiamy jedynie listę newsletterów dla przedsiębiorców, którzy rozpoczynają swoją biznesową drogę. Miłego czytania!

Lista newsletterów:

Najlepsze newslettery dla przedsiębiorców za darmo:

Atls.co to idealny newsletter dla ludzi biznesu, ale przede wszystkim dla inwestorów, którzy szukają najlepszych okazji. Raz w tygodniu dostaniesz na swoją skrzynkę pocztową zestawienie najlepszych okazji inwestycyjnych. Spółek, które nie są dowartościowane i prawdopodobnie ich cena niedługo wzrośnie. Warto sprawdzić, jeśli ktoś planuje rozpocząć inwestowanie w tego typu aktywa. 

 

Dołącz tutaj: Alts.co

1440 Daily to newsletter, który posiada ponad 2.100.000 aktywnych czytelników. Publikują najważniejsze newsy każdego dnia. Wszystko w tematyce biznesy, świata, polityki. Żadnych clickbaitów. Skupiają się na przekazaniu wartościowych informacji, które realnie będą mogły Ci się przydać.

 

Dołącz tutaj: 1440 Daily

theHustle jest jednym z największych newsletterów na świecie, który kierowany jest głównie do ludzi zainteresowanych tematyką biznesu. Newsletter zostaje wysyłany kilka razy w tygodniu i zawiera masę ciekawych informacji, newsów oraz wskazówek w tematyce pieniędzy i ich zarabiania. 

 

Dołącz tutaj: theHuslte

wMinutę to Polski newsletter, który posiada około 8000 subskrybentów. Pojawia się tylko raz w tygodniu i zawiera mnóstwo wskazówek odnośnie marketingu i działań w internecie, które pozwolą zdobyć Ci więcej klientów. Warto zaznaczyć, że jest to newsletter darmowy, który posiada wersję płatną. Jednak nie jest ona wymagana do swobodnego czytania.

BusinessPush to naprawdę świetny Polski newsletter, który jest kierowany do ludzi zainteresowanych tematyką szeroko rozumianego biznesu. Raz w tygodniu dostaniesz newsletter przepełniony wskazówkami i newsami z branży zarządzania, marketingu, produktywności i mentalności. Wszystko podane w luźnym formacie i maksymalnie krótkim wydaniu. Warto dołączyć, jeśli rozpoczynasz swoją biznesową drogę.

GreenLetter to newsletter agencji digitalowej GreenParrot. Obecnie posiada ponad 10.000 subskrybentów i szybko rośnie, zdobywając nowe grono fanów. Znajdziesz w nim podsumowanie tygodnia, masę ciekawych newsów technologiczno-biznesowych. Zdecydowanie warto dołączyć i przekonać się na własnej skórze. 

Lenny’s Newsletter to jeden z najpopularniejszych newsletterów biznesowych za granicą. Znajdziesz w nim masę praktycznej wiedzy na temat tego, jak zdobywać klientów, jakie zachowania kierują decyzjami zakupowymi lub o tym, jak pisać oferty sprzedażowe. Jeden z lepszych newsletterów. Warto zaznaczyć, że ten newsletter dla przedsiębiorców posiada również wersję płatną. Bez obaw wersja darmowa również przynosi masę wartości. 

Copy Bohater to najlepszy Polski newsletter kierowany do copywriterów. Czytając ich newsletter, dowiesz się jak pisać teksty, które zdecydowanie zwiększą zainteresowanie czytelników, a co za tym idzie, zwiększą sprzedaż w Twoim biznesie. Newsletter Copy Bohater to tak naprawdę społeczność copywriterów, która nawzajem sobie pomaga i razem się rozwija. 

Artur Kurasiński prowadzi newsletter związany z biznesem i technologią. Raz w tygodniu objaśnia szczegółowo jeden temat, który jest aktualnie bardzo popularny i rozbija go na części pierwsze. Czyta się ten newsletter naprawdę dobrze ze względu na ciekawy język i z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie zainteresowanej biznesem.

Stacked Marketer to newsletter kierowany głównie do marketingowców. Raz w tygodniu dostaniesz mnóstwo marketingowej inspiracji, którą możesz wykorzystać w swoich kampaniach. Newsletter zawiera również ciekawe wskazówki oraz newsy z branży mediów społecznościowych, trendów i reklam internetowych.  

Why We Buy to najlepszy newsletter dla osób zainteresowanych sprzedażą i procesami, jakie między nią zachodzą. Autorka w prosty i przejrzysty sposób objaśnia zagadnienia związane z psychologią sprzedaży i wyborami zakupowymi, którymi kierują się ludzie. Wszystko podane w bardzo ciekawym formacie, który bardzo wciąga podczas czytania. Świetna sprawa. Zdecydowanie trzeba tu dołączyć.

Morning Brew to dawka wiedzy, którą można pochłonąć przy porannej kawie. Dowiesz się, co ciekawego dzieje się w na świecie oraz jakie trendy aktualnie na nim panują. Masa ciekawych informacji na temat biznesu, polityki, sportu. Warto zaznaczyć, że jest to jednak z najpopularniejszych newsletterów na świecie.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ta lista przedstawiająca najlepsze newslettery dla przedsiębiorców przypadła Ci do gustu. Przedstawiliśmy w niej wyłącznie newslettery, które na bieżąco czytamy i chłoniemy z nich praktyczną wiedzę bez przerwy. 

 

Warto zaznaczyć, że każdy z tych newsletterów jest dostępny bezpłatnie, jednak część z nich posiada dodatkowe, płatne plany. Nie są one jednak wymagane do otrzymania dostępu i podstawowego czytania newsletterów. 

 

Pamiętnej, że każdy dobry przedsiębiorca musi na bieżąco zdobywać nową wiedzę z zakresu marketingu i sprzedaży. Dlatego dołączenie do tych newsletterów będzie świetną opcją na stały rozwój, ponieważ są one dostarczane regularnie na Twoją skrzynkę pocztową. Oczywiście bez żadnego spamu. Newslettery, które umieściliśmy w zestawieniu, nie wysyłają spamu, a jedynie wartościową wiedzę.

Szczegółowe recenzje narzędzi do email marketingu:

4.7/5 - (56 votes)
Udostępnij ten artykuł: