EmailOctopus Recenzja (2023) – Opinie, Cennik, Czy Warto?

EmailOctopus Recenzja - opinia, funkcje, wady i zalety

email octopus recenzja

Jeśli zastanawiasz się nad wykorzystaniem narzędzia EmailOctopus do obsługi e-mail marketingu w twoich biznesie to bardzo dobrze trafiłeś. W tym artykule szczegółowo przeanalizujemy to oprogramowanie do masowej wysyłki mailingu. 

EmailOctopus Recenzja

Recenzja EmailOctopus będzie opierać się na naszych doświadczeniach wynikających z kilkumiesięcznych testów działania funkcjonalności tego narzędzia. Przedstawimy Ci wszystko na temat tego programu, abyś w prosty sposób mógł wybrać odpowiednie narzędzie do e-mail marketingu. 
 
Zarządzanie e-mail marketingiem potrafi być bardzo czasochłonne. Z pomocą przychodzi EmailOctopus, który w szybki sposób będzie w stanie zautomatyzować większość procesów tej formy marketingu. Serdecznie zapraszamy do przeczytania naszej opinii na temat EmailOctopus i objaśnienia wszystkich dostępnych funkcji.

Co to jest EmailOctopus?

emailoctopus recenzja
EmailOctopus to program służący do wysyłki mailingu i tworzenia newsletterów. Korzystając z tego oprogramowania będziesz w stanie stworzyć personalizowany mailing, zautomatyzować część procesów twojego biznesu oraz analizować statystyki wysłanych kampanii marketingowych. 
 
Firma została założona w 2015 roku, a w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność na rynku narzędzi do e-mail marketingu, Jednak czy jest to, aż tak dobre oprogramowanie, jak mówią? Sprawdzimy to w dalszej części tej recenzji. 

Funkcje EmailOctopus

EmailOctopus posiada sporo ciekawych funkcji, które z pewnością ułatwią Ci wysyłkę mailingu w twoim biznesie. Poniżej rozpisaliśmy listę najważniejszych funkcjonalności tego narzędzia oraz w krótki sposób opisaliśmy, na czym konkretnie polegają. W ten sposób będziesz wiedzieć, czy oprogramowanie spełnia twoje wymagania. 

Email marketing

Bez wątpienia główną funkcją EmailOctopus jest e-mail marketing. Narzędzie pozwala na masową wysyłkę mailingu do bazy zebranych adresów e-mailowych. Wystarczy dosłownie jedno kliknięcie, a przygotowany wcześniej przez Ciebie newsletter trafi do wszystkich twoich odbiorców. Zapewni to z pewnością mnóstwo oszczędzonego czasu, który może zostać wykorzystany na ważniejsze czynności.

Import adresów pocztowych

Używasz już jakiegoś innego narzędzia do mailingu, ale planujesz przejść do EmailOctopus? Nie będzie z tym żadnego problemu. Narzędzie pozwala na import wszystkich zebranych adresów pocztowych bezpośrednio do EmailOctopus. Nie będziesz musiał robić tego ręcznie. Wystarczy kilka kliknięć i wszystkie kontakty zostaną zaimportowane do EmailOctopus. Jest to naprawdę świetna funkcjonalność.

Wizualny edytor newsletterów

edytor newslettera emailocotpus
EmailOctopus posiada wbudowany edytor newsletterów, który działa na zasadzie prostego systemu „Drag and Drop”. Wystarczy, że przeciągniesz interesujący Cię element w konkretne miejsce newslettera i gotowe. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych, a całość kreatora jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Jesteśmy przekonani, że każda początkująca osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z tego typem oprogramowaniem, bez większych problemów prowadzi sobie z obsługą.

Automatyzacja mailingu

Kolejną funkcją EmailOctopus jest automatyzacja procesów mailingu. Tego typu funkcjonalność nie jest niczym niezwykłym, ponieważ znajduje się w praktycznie każdym innym narzędziu do wysyłki mailingu. Korzystając z automatyzacji, będziesz w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ rzeczy dosłownie będą się działy same. Możesz ustawić automatyczne przywitanie, automatyczne życzenia urodzinowe dla każdego subskrybenta lub automatyczne dodanie do konkretnej grupy po kliknięciu w odnośnik. Sposobów na automatyzację jest bardzo dużo i powinieneś z nich korzystać. 

Segmentacja kontaktów w bazie

Segmentacja adresów e-mailowych jest niezwykle istotną funkcjonalnością każdego narzędzia do masowej wysyłki mailingu. EmailOctopus posiada bardzo zaawansowaną możliwość segmentacji na grupy, która pozwala na osobne wysyłanie konkretnych newsletterów do każdej z grup kontaktów. Przykładowo możesz podzielić swoją bazę adresów na konkretną płeć, wiek, lokalizację, datę subskrypcji etc. 

Monitorowanie statystyk kampanii

Dostęp do panelu statystyk wysyłanych kampanii mailingowych jest niezbędnym elementem każdego programu do mailingu. Na szczęście EmailOctopus posiada wbudowaną funkcję śledzenia statystyk w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że w szybki sposób będziesz mieć dostęp do najważniejszych informacji odnośnie danej kampanii. Dowiesz się, ile osób otworzyło twój newsletter, poznasz współczynnik kliknięć w umieszczone odnośniki lub poznasz lokalizację twoich subskrybentów. 

Prezentacja EmailOctopus

Aby recenzja EmailOctopus była kompletna, postanowiliśmy stworzyć również dedykowany materiał wideo, w którym prezentujemy narzędzie od środka i pokazujemy jego działanie w praktyce. Zobaczysz jak wygląda interfejs, oraz poznasz najważniejsze funkcjonalności w dosłownie kilka minut. 

Integracje EmailOctopus

Integracje są ważnym elementem narzędzia do wysyłki mailingu. EmailOctopus posiada ich na szczęście sporo oraz integruje się z najpopularniejszymi oprogramowaniami. Łącząc dwa narzędzia, będziesz w stanie oszczędzić mnóstwo czasu i zautomatyzować procesy. 
 
Dostępne integracje w EmailOctopus:
 • Zapier
 • WordPress
 • Shopify
 • Make
 • OptinMonster
 • Carrd
 • ClickFunnels
 • UpViral
 • SalesForce
 • Calendly
 • Facebook
 • Stripe
 • Poptin
 • Ninja Forms
 • Unbounce
 • Wix
 • Airtable
 • Squarespace
 • WooCommerce
 • Paved
 • Google Cloud
Warto zaznaczyć, że EmailOctopus posiada więcej integracji. Narzędzie współpracuje z naprawdę dużą ilością aplikacji. Aby poznać całą listę, kliknij w przycisk powyżej. 

Cennik EmailOctopus

Cennik EmailOctopus jest naprawdę świetny. Bez wątpienia jest zdecydowanie niższy od konkurencyjnych rozwiązań innych firm. Oznacza to, że jeśli szukasz naprawdę taniego narzędzia do masowej wysyłki mailingu to EmailOctopus powinien być czymś dla Ciebie i twojego biznesu. Oprogramowanie posiada dwa dostępne plany, a jeden z nich jest dostępny całkowicie bezpłatnie bez żadnych ograniczeń czasowych. Poniżej znajdziesz przedstawione i opisane plany EmailOctopus. 
Plan Starter
Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób lub firm, które chcę przetestować narzędzie na własnej skórze i sprawdzić jego najważniejsze funkcjonalności. 
 
 • Plan jest całkowicie bezpłatny bez ograniczeń czasowych
 • Maksymalnie 2.500 adresów e-mailowych w bazie 
 • Możesz wysłać 10.000 newsletterów miesięcznie
 • Znak wodny EmailOctopus na wysyłanych e-mailach
 • Raporty kampanii są dostępne tylko przez 30 dni
 • Maksymalnie 3 landing-pages i formularzy zapisu
 • Dostęp wyłącznie dla jednego użytkownika
Plan PRO
Będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują stabilnego i profesjonalnego narzędzia do masowej wysyłki mailingu, obsługi e-mail marketingu oraz automatyzacji procesów. 
 
 • Cena zaczyna się od $8 miesięcznie (zależna od ilości adresów)
 • Pełna kontrola nad wyglądem twoich newsletterów
 • Raporty wysyłanych kampanii dostępne na zawsze
 • Nieograniczone strony internetowe i formularze
 • Nieograniczona liczba użytkowników narzędzia
 • Możesz anulować plan w każdej chwili. Zero ryzyka.

Wady i zalety EmailOctopus

wady i zalety emailoctopus
Recenzja EmailOctopus nie może obejść się bez przedstawienia najważniejszych wad oraz zalet, które znaleźliśmy podczas naszych kilkumiesięcznych testów tego narzędzia. EmailOctopus na szczęśnie nie posiada dużo wad i korzystania z tego programu do mailingu jest naprawdę przyjemne. 

Zalety EmailOctopus

Wady EmailOctopus

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest EmailOctopus?
EmailOctopus służy do masowej wysyłki mailingu. Korzystając z tego narzędzia, będziesz w stanie kompleksowo obsłużyć e-mail marketing oraz zautomatyzować część procesów w twoim biznesie. 
Ile kosztuje EmailOctopus?
Cena EmailOctopus zaczyna się od zaledwie $8 miesięcznie. Jest to jedno z najtańszych narzędzi do wysyłki mailingu dostępne na rynku, które posiada większość niezbędnych funkcjonalności. 
Czy EmailOctopus posiada integrację z WordPress?
Tak. EmailOctopus posiada pełną integrację z WordPress. Oznacza to, że bez problemu będziesz w stanie umieścić formularz zapisu do twojego newslettera na stronie internetowej stworzonej przy użyciu oprogramowania WordPress. 
Jakie są opinie na temat EmailOctopus?
Opinie użytkowników EmailOctopus są z reguły bardzo pozytywne. Ludzie chwalą narzędzie EmailOctopus za intuicyjny interfejs, wysoki poziom dostarczalności wysyłanych kampanii mailingowych oraz bardzo niską cenę. 
Czy w EmailOctopus można tworzyć strony internetowe?
Tak. Korzystając z EmailOctupus będziesz mieć możliwość stworzenia własnej strony internetowej. Narzędzie posiada wbudowany kreator landing-pages, który pozwoli Ci w szybki i intuicyjny sposób stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę. 

Recenzja EmailOctopus - podsumowanie i nasza opinia

Nasza recenzja EmailOctopus dobiega końca. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego narzędzia do wysyłki mailingu. Teraz będziesz w stanie bez większych problemów wybrać odpowiednie oprogramowanie, które spełni twoje wszystkie wymagania. 
 
EmailOctopus to naprawdę świetny program do mailingu. Będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują stabilnie działającego oprogramowania w naprawdę niskiej cenie. Dużym plusem EmailOctopus jest intuicyjny interfejs panelu zarządzania, który pozwala na szybkie i sprawne poruszanie się w narzędziu. Wbudowany kreator wizualny newslettera również nie sprawia żadnych problemów podczas korzystania, a z jego obsługą poradzi sobie każda, nawet początkująca osoba. 

EmailOctopus Recenzja

Cena EmailOctopus zaczyna się od $8 miesięcznie. Narzędzie jest bardzo tanie, a posiada mnóstwo funkcjonalności, które pozwalają na kompleksową obsługę e-mail marketingu w twoim biznesie. Ciężko znaleźć tańszy program do wysyłki mailingu, który działałby tak dobrze, jak EmailOctopus, więc jeżeli masz niski budżet, warto zainteresować się tym oprogramowaniem. 
 
Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas recenzja EmailOctopus przypadła Ci do gustu i teraz nie będziesz mieć problemu w wyborem programu do mailingu. Sprawdź również nasze inne recenzje programów do masowej wysyłki mailingu lub przeczytaj poradniki na temat skutecznego e-mail marketingu, które na bieżąco publikujemy.

Szczegółowe recenzje narzędzi do email marketingu:

4.6/5 - (84 votes)
Udostępnij ten artykuł: