🏷️ Submagic: Kod Rabatowy – aż 10% zniżki w 2024 roku

submagic kod rabatowy

Regularnie przeszukujemy internet, aby dostarczać najnowsze kody rabatowe i aktualizować naszą stronę z bieżącymi ofertami promocyjnymi. Obecnie udostępniamy dwa działające kody rabatowe Submagic, które mogą Cię zainteresować. 

 

Po skorzystaniu z któregoś z tych kodów serdecznie zachęcamy do podzielenia się z nami informacją dotyczącą ich aktualności. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. 

Specjalny kod rabatowy na 10% zniżki dla Submagic: TJMG10

Jak użyć kodu rabatowego?

Po wybraniu planu Submagic wystarczy przejść do płatności. 

 

Podczas płatności kliknij „Add promotion code„, a następnie wpisz kod rabatowy: TJMG10. Po wpisaniu kodu automatycznie otrzymasz 10% zniżki na wszystkie plany Submagic.  

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, to wybierz płatność roczną, którego cena jest tańsza do 40% zależnie od wybranego planu. Najlepszą metodą jest wybór rocznej płatności i wykorzystanie kodu rabatowego: TJMG10.

 

Wtedy możesz zyskać aż do 50% zniżki. ✨ 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opinie o Submagic?

Zdecydowana większość opinii o Submagic jest pozytywna. Ludzie bardzo chwalą narzędzie ze względu na bardzo intuicyjny interfejs i automatyczne generowanie napisów o filmów. Przy użyciu tego narzędzia możesz masowo generować krótkie filmy na media społecznościowe, takie jak TikTok, Instagram, czy YouTube. 

Ile kosztuje Submagic?

Cena Submagic zaczyna się od 14 dolarów miesięcznie przy wyborze rocznej płatności. Wybierając ten plan, otrzymasz dostęp do większości najważniejszych funkcji, które pozwalają na automatyczne generowanie krótkich filmików z napisami. 

Czy Submagic działa po polsku?

Tak! Submagic może generować krótkie filmy z polskimi napisami. Podczas naszych testów sprawdziło się to naprawdę dobrze, a jakość generowanych napisów była na bardzo wysokim poziomie. 

4.5/5 - (12 votes)
Udostępnij ten artykuł: