Jasper AI Recenzja (2023) – Opinie, Cennik, Funkcje, Test

Jasper Recenzja 2023 - opinia, cennik, funkcje

jasper ai recenzja

Narzędzia AI zdobywają w ostatnim czasie ogromną popularność. Bez wątpienia wspomagają naszą pracę i potrafią zaoszczędzić mnóstwo czasu. Są idealnym rozwiązaniem dla marketerów, twórców internetowych, copywriterów, a nawet przedsiębiorców. Jakiś czas temu testowaliśmy kilka tego typu programów, aby napisać wartościowe recenzje na naszą stronę.

Jasper AI Opinia:

W tym artykule omówimy Jasper AI — jeden z najpopularniejszych programów działających w oparciu o sztuczną inteligencję, które ma zaawansowane funkcje generowania treści AI. Ocenimy jego działanie w praktyce, przeanalizujemy cennik, przedstawimy wszystkie funkcje, a na końcu napiszemy szczegółową opinię tego narzędzia.

Co to jest Jasper AI?

Jasper AI to narzędzie, które bazie sztucznej inteligencji potrafi tworzyć wysokiej jakości treści tekstowe oraz graficzne. Oprogramowanie wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do analizowania danych i wyciągania wniosków. Program wspomaga pracę i automatyzuje pisanie tekstów, opisy produktów, skrypty wideo, artykuły na blogu, a nawet posty w mediach społecznościowych.

Co więcej, Jasper potrafi tworzyć treści aż w 29+ językach w tym po polsku. Narzędzie umożliwia też generowanie obrazów, reklam i dzieł sztuki za pomocą sztucznej inteligencji.

 

Oznacza to, że za pomocą kilku kliknięć będziesz w stanie stworzyć profesjonalną grafikę lub reklamę. W dalszej części tej recenzji Jasper AI omówimy szczegółowo wszystkie funkcje i opiszemy ich możliwości.

Główne funkcje Jasper AI

Jasper posiada sporo funkcji umożliwiających automatyczne tworzenie treści generowanych przez sztuczną inteligencję. W tej części artykułu umówimy wszystkie możliwości tego narzędzia, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Generowanie profesjonalnych tekstów

Główną funkcją Jasper AI jest oczywiście opcja tworzenia treści. Za pomocą narzędzia możesz automatycznie tworzyć rozbudowane posty na bloga, teksty reklamowe na strony internetowe, landing pages lub personalizowane odpowiedzi na e-maile klientów w zaledwie kilka minut.

 

Ponadto będziesz w stanie dostosować stylistykę napisanych treści lub zmienić ton wypowiedzi, co pozwoli na dopasowanie się do konkretnej sytuacji czy indywidualnych potrzeb.

 

Sztuczna inteligencja wybierze za Ciebie temat postów, napisze strukturę artykułu, wykorzysta wcześniej określone słowa kluczowe, a następnie stworzy akapit wprowadzający, który po twojej akceptacji zostanie rozwinięty.

Teksty wygenerowane przez Jasper oczywiście nie są plagiatem, możesz mieć pewność oryginalnych treści i swobodnie je wykorzystywać w swoich projektach biznesowych. Oprogramowanie posiada również własną bazę szablonów, które pozwolą lepiej zrozumieć narzędziu cel i przesłanie pisanego teksu.

 

Narzędzie posiada również dedykowaną opcję tworzenia treści w mediach społecznościowych, co umożliwia zautomatyzowanie całego procesu. Tego typu działania potrafią oszczędzić bardzo dużo czasu i pozwalają publikować kreatywniejsze posty.

 

Jasper AI nie ma też problemu z pisaniem tekstów w różnych językach, co pozwala na stworzenie kilku wersji językowych konkretnej treści. Jest to świetnie rozwiązanie dla firm, które publikują w mediach społecznościowych w kilku językach jednocześnie, aby dotrzeć do jak największej ilości użytkowników.

Tworzenie obrazów, reklam i sztuki

Kolejną funkcją Jasper jest tworzenie obrazów, reklam, a nawet sztuki przy użyciu sztucznej inteligencji. Oprogramowanie AI potrzebuje kilku słów kluczowych, aby stworzyć profesjonalne grafiki, które mogą zostać następnie dostosowane pod konkretny styl, nastrój lub tematykę.

 

Następnie w ciągu zaledwie kilku sekund oprogramowanie tworzy zestaw 4 obrazków. Wygenerowane grafiki są wolne od praw autorskich, więc możesz je swobodnie zapisać na urządzeniu, udostępnić w mediach społecznościowych, dodać na strony docelowe lub do postów na blogu.

Obrazy wygenerowane przez Jasper AI nie zawierają znaku wodnego, mają bardzo wysoką rozdzielczość 2K oraz mogą zostać wykorzystanego do użytku komercyjnego przez użytkowników.

Aż 29+ dostępnych języków pisania

Świetną funkcją jest możliwość pisania treści w różnych językach. Umożliwia to szybszą pracę i masowe tworzenie treści na globalnym rynku bez potrzeby umiejętności pisania w innych językach.

Wystarczy jedno kliknięcie, a oprogramowanie automatycznie przetłumaczy wygenerowany tekst na inne języki. Jeżeli więc prowadzisz globalny biznes, to zdecydowanie warto używać Jasper i zautomatyzować sporą część procesów marketingowych.

Inteligentny robot Jasper Chat

Korzystając z funkcji Chatu AI, możesz przeprowadzić naturalną rozmowę, ze sztuczną inteligencją, która odpowiada w bardzo ludzi sposób. Możesz poprosić, o cokolwiek tylko zechcesz, a Jasper Chat stworzy to za Ciebie w kilka sekund.

Oto przykładowe prośby, które możesz zlecić Jasper Chat:

 

  • Napisz rozbudowany post na bloga o sztucznej inteligencji

  • Wygeneruj akapit wprowadzający do artykułu na temat stron docelowych

  • Napisz świąteczny post reklamowy na Facebooka

  • Stwórz 2 teksty reklamowe pod kampanie halloween

  • Napisz opis wideo do filmu na temat copywritingu AI

  • Stwórz 5 skryptów wideo na temat pieczenia sernika

  • Napisz 10 pomysłów na artykuł opisujący content marketing w 2023 roku

 

Narzędzie stworzy listę pomysłów, zrobi burzę mózgów, poprawi istniejącą treść lub wymyśli kreatywny tekst marketingowy, który będziesz mógł wykorzystać w swojej przyszłej kampanii.

Wtyczka Jasper AI do Chrome

Oprogramowanie ma też dedykowaną wtyczkę do Chrome, która jest oparta na AI. Wtyczka integruje się z popularnymi narzędziami takimi jak Facebook, Twitter, Google Docs, HubSpot, Shopify lub SurferSEO i może mocno wspomóc pracę przy tworzeniu treści. Wtyczka pisze treści za nas i potrafi też tworzyć posty w mediach społecznościowych.

Integracja Jasper z SurferSEO

Narzędzie do oparte na sztucznej inteligencji umożliwia również pełną integrację z popularnym SurferSEO, które pozwala na zaawansowane optymalizowanie treści pod wyniki wyszukiwania (SEO). Oznacza to, że możesz połączyć siły obu narzędzi AI i zacząć generować profesjonalne treści, które pozwolą zdobyć ogromny organiczny ruch na twojej stronie internetowej.

Cennik Jasper i plany cenowe

Recenzja Jasper AI nie obejdzie się oczywiście bez przeanalizowanie planów cenowych tego narzędzia. W tej sekcji szczegółowo omówimy wszystkie dostępne ceny Jasper, a następnie wymienimy ich możliwości i funkcje pisania AI.

Plany dostępne w Jasper:

 

Boss Mode: cena zaczyna się od $59 miesięcznie, możesz korzystać z 50+ dostępnych szablonów AI, używać Czatu Jasper, analiza pod kątem SEO, rozszerzenia Chrome, generować długie treści w aż 29 językach i dodać maksymalnie 5 użytkowników do swojego konta, plan jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, które potrzebują wspomagania podczas pisania tekstów.

 

Business: cena zaczyna się od $499 miesięcznie, masz możliwość nielimitowanego tworzenia treści, dostaniesz dedykowanego opiekuna klienta, firma zapewnia spersonalizowane wdrożenie i szkolenia dla twojej firmy, plan jest idealnym rozwiązaniem dla dużych firm lub agencji, które chcą zautomatyzować pisanie treści.

 

Warto zaznaczyć, że Jasper AI ma też całkowicie darmowy plan, który pozwala na używanie niektórych funkcji tworzenia treści za pomocą sztucznej inteligencji. Możesz więc swobodnie przetestować możliwości oprogramowania przed jego zakupem.

Zalety i wady Jasper AI

zalety i wady jasper

Jasper AI to niesamowite narzędzie, które automatycznie potrafi pisać treści, które mają bardzo zaawansowany model językowy. Podczas naszych testów byliśmy pod ogromnym wrażeniem możliwości tego oprogramowania. 

 

Oczywiście jak w każdym programie również tutaj znaleźliśmy drobne błędy i wady, który wpływają negatywnie na działanie.  Poniżej poznasz najważniejsze zalety i wady korzystania z Jasper AI. 

Zalety korzystania z Jasper:

Wady korzystania z Jasper: 

Najczęściej zadawane pytania

Do czego służy Jasper?

Jasper AI to narzędzie oparte o sztuczną inteligencję, które automatyzuje tworzenie treści, generowanie obrazów oraz ułatwia wykonywanie wszelkich zadań związanych z kreatywnym myśleniem. Narzędzie posiada bardzo dużo dedykowanych funkcji, które tworzą za nas treści, teksty lub grafiki. 

Ile kosztuje Jasper?

Cena Jasper AI zaczyna się od $49 miesięcznie i umożliwia pełne korzystanie z oprogramowania do tworzenia tekstów opartych o sztuczną inteligencję. Oczywiście jest też dostępna darmowa wersja, która jest świetnym rozwiązaniem, aby przetestować sobie możliwości i funkcje. 

Jakie są opinie o Jasper AI?

Opinie na temat Jasper AI bardzo pozytywne. Ludzie bardzo chwalą szerokie możliwości tego narzędzia i są pod wrażeniem działania wszystkich funkcji. Oprogramowanie jest w głównej mierze wykorzystywane przez przedsiębiorców, copywriterów i marketerów, którzy potrzebują wsparcie podczas tworzenia treści lub kampanii marketingowych. 

Jak działa Jasper?

Jasper to ulepszacz treści, który działa na potrafi pisać treści poprzez wykorzystanie ogromnej bazy danych i modeli językowych. Podając słowa kluczowe, oprogramowanie potrafi tworzyć automatycznie profesjonalne teksty na blog post lub do mediów społecznościowych, a nawet skrypty wideo.

Podsumowanie recenzji

Podsumowując, Jasper AI to obecnie jedno z najlepszych narzędzi do tworzenia treści za pomocą Artificial intelligence na rynku. Będzie idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, które potrzebują solidnego wsparcia marketingowego. 

Jasper AI Opinia:

Narzędzie umożliwia automatyczne tworzenie profesjonalnych tekstów, obrazów, a nawet posiada dedykowany Chat, z którym można przeprowadzić normalną konwersację, która brzmi naprawdę bardzo ludzko. Wystarczy, że podasz kilka słów kluczowych i dzieje się magia.

 

Dużą zaletą Jasper AI jest dodatkowa wtyczka do chrome, która bardzo ułatwia pracę w innych narzędziach, ponieważ możesz mieć dostęp do narzędzia pod ręką praktycznie w każdej sytuacji. Wtyczka integruje się z takimi aplikacjami jak Slack, Google Docs, Facebook, Twitter, E-mail, WordPress, Notion, HubSpot czy SalesForce. 

 

Mamy nadzieję, że nasza recenzja Jasper AI Ci się spodobała i wyjaśniła wszystkie możliwości tego narzędzia. Szczegółowo testowaliśmy to narzędzia przez kilka tygodni, aby poznać jego wszystkie funkcje i stworzyć opinie, która będzie pomocna przy podjęciu decyzji zakupowej. 

Sprawdź pozostałe narzędzia dla biznesu

4.6/5 - (111 votes)
Udostępnij ten artykuł: