SITE123 Recenzja (2023) – Opinie, Cennik, Zalety, Czy Warto?

SITE123 Recenzja 2023 - opinia, cennik, czy warto?

site123-recenzja-opinia

Stworzenie własnej strony internetowej może być czasochłonnym procesem. Edycja układu, dostosowanie wyglądu do urządzeń mobilnych, ułożenie wszystkich elementów może być dla niektórych bardzo nużącym zadaniem. Z pomocą przychodzi kreator SITE123, który umożliwia tworzenie stron internetowych w zaledwie kilka minut. 

SITE123 Recenzja

W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu kreatorowi, przedstawimy Ci jego najważniejsze funkcje, możliwości, wady i zalety, a nawet przeanalizujemy jego cennik pod kątem opłacalności. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru.

 

Recenzja SITE123 została stworzona na bazie naszych doświadczeń, które zdobyliśmy podczas 30-dniowych testów tego kreatora stron internetowych. Sprawdziliśmy jego wszystkie cechy i ocenimy czy warto korzystać z SITE123? Zapraszamy do czytania.

Co to jest SITE123?

SITE123 jest to zdobywający coraz większą popularność kreator stron internetowych. Kreator umożliwia tworzenie prostych stron WWW przy użyciu gotowych bezpłatnych szablonów oraz wbudowanych narzędzi do personalizacji wyglądu.
 
W bardzo szybki sposób możesz stworzyć stronę swojej firmy, bloga, sklep internetowy lub innego rodzaju witrynę. Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz żadnych umiejętności programowania, ponieważ SITE123 działa na zasadzie mechanizmu „przeciągnij i upuść”.

Przegląd funkcji SITE123

SITE123 posiada podstawowe funkcje, które umożliwią Ci stworzenie własnej strony internetowej. Poniżej przedstawimy najważniejsze możliwości tego kreatora oraz opiszemy ich działanie w praktyce, abyś mógł lepiej poznać ten kreator stron WWW.

Wizualny edytor stron internetowych SITE123

Wizualny edytor w SITE123 umożliwia tworzenie stron internetowych za pomocą prostego edytora. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię bezpłatny szablon, wybierzesz układ, który spełni twoje wymagania i strona praktycznie jest gotowa. 
 
Oczywiście następnym krokiem jest dodanie odpowiednich tekstów oraz grafik, które możesz wgrać samemu lub skorzystać z gotowej bazy ilustracji i zdjęć od SITE123
Ponadto masz możliwość edycji kolorów oraz wszystkich czcionek wyświetlanego tekstu.
 
Warto zaznaczyć, że wszystkie strony aktualizują się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz wyświetlić podgląd z wszystkimi zmianami przed ich opublikowaniem.

E-mail marketing przy użyciu SITE123

Świetną funkcją SITE123 jest e-mail marketing. Wewnątrz kreatora stron internetowych istnieje wbudowana opcja tworzenia newsletterów i tworzenia bazy adresów e-mail. 
 
Oznacza to, że możesz dodać na swoją stronę WWW formularz zapisu do newslettera i zbierać kontakty do wszystkich swoich odbiorców, a następnie wysyłać im swój mailing. 
 
Dodatkowo SITE123 ma też kilka darmowych szablonów newsletterów, które są dostosowane do urządzeń mobilnych. Oczywiście możesz wszystko swobodnie edytować pod swoje indywidualne preferencje. 

Pozycjonowanie (SEO) w kreatorze SITE123

SITE123 ma też podstawowe możliwości SEO. Możesz w szybki sposób dodać tytuł, meta opis, a nawet słowa kluczowe twojej strony internetowej, bloga lub sklepu. 
 
Oczywiście zwiększy to pozycjonowanie twojej strony WWW w wyszukiwarkach internetowych,  ale musisz pamiętać, że SITE123 nie ma zaawansowanych funkcji SEO. Jednak za tak niską cenę kreatora nie ma co się dziwić, narzędzie spełnia swoje zadanie.

Gotowe szablony SITE123

Chociaż szablony stron internetowych od SITE123 nie wyglądają rewelacyjnie, oferują dużą swobodę w personalizacji pod indywidualne preferencje. Możesz zmienić układ strony, zmienić czcionki tekstów i palety kolorów. 
 
Oczywiście wszystko możesz edytować za pomocą kilku kliknięć i nie potrzebujesz żadnej specjalnej wiedzy. SITE123 to jeden z najprostszych kreatorów stron WWW.
 
Dużym plusem gotowych szablonów SITE123 jest pełna responsywność z innymi urządzeniami. Oznacza to, że twoja strona będzie w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych i wszystko będzie się prawidłowo wyświetlać. Możesz nawet zmienić podgląd w edytorze, aby sprawdzić, jak prezentuje się twoja strona przed publikacją.

Łatwość oraz intuicyjny interfejs

Stworzenie własnej strony internetowej przy użyciu SITE123 wymaga zaledwie kilka prostych kroków. Kreator jest bardzo prosty w użyciu oraz posiada intuicyjny interfejs.

 

Możesz swobodnie edytować swoją stronę WWW i dostosować ją do własnych preferencji i potrzeb. Całość działa na prostym mechanizmie i nie wymaga wiedzy. 

Ponadto masz możliwość szybkiej zmiany tekstu, dodawania nowych podstron, edycji zdjęć lub zmiany ich wielkości i umiejscowienia każdego z widocznych elementów. 

Opcja e-commerce w SITE123

Oczywiście jak każdy inny kreator stron WWW również i SITE123 oferuje tworzenie własnych sklepów internetowych za pomocą wbudowanego wizualnego edytora.
Sekcja e-commerce jest bardzo łatwa w konfiguracji. Możesz swobodnie dodawać nowe produkty, zmieniać ich kolejność wyświetlania, obliczać podatek, a nawet koszt dostawy.
 
Warto zaznaczyć, że aby otrzymywać płatności musisz zintegrować dostawców kart kredytowych, Stripe lub PayPal, a to wymaga już posiadania wersji premium SITE123. Świetną opcję SITE123 E-commerce jest też możliwość dodawania kodów rabatowych.

Dostępne integracje SITE123

Integracja z innymi aplikacjami jest niezwykle ważną funkcją każdego kreatora stron internetowych. SITE123 ma dużo dostępnych integracji. Oto większość z nich:

 • Google Analitycs
 • Facebook Pixel
 • LiveChat
 • TidioChat
 • Drip
 • JotForm
 • PricerNinja
 • Selz
 • CookieHub
 • Opayo
 • PayPal
 • Stripe
 • Square
 • CreditGuard
 • Amazon Pay
 • Poptin
 • Crisp
 • Pinterest
 • Quora
 • Sumo
 • Hotjar

Aktualny cennik SITE123

Recenzja SITE123 nie obejdzie się bez przeanalizowania cennika oraz wszystkich planów cenowych. Kreator SITE123 ma tylko dwa plany, z czego jeden jest całkowicie darmowy.

 

Plan Darmowy: pozwala na stworzenie strony internetowej z darmowym adresem URL i nielimitowaną liczbą stron. Niestety nie zawiera on funkcji e-commerce ani możliwości reklamowania strony w wyszukiwarkach internetowych. Istnieje limit do 250MB pamięci.

 

Plan Premium: pozwala na stworzenie strony internetowej z własnym adresem URL i nielimitowaną liczbą stron. Zawiera on funkcję e-commerce, a także możliwość reklamowania strony w wyszukiwarkach internetowych. Kosztuje zaledwie $7.80 miesięcznie, a do dyspozycji mamy aż 10GB miejsca na dysku sieciowym.

Zalety i wady używania SITE123

zalety i wady site123

SITE123 jak każdy inny kreator ma swoje zalety i wady. W tej sekcji omówimy wszystkie najważniejsze aspekty, które zauważyliśmy podczas naszych szczegółowych testów.

Zalety korzystania z SITE123:

Wady korzystania z SITE123:

Najczęściej zadawane pytania

Do czego służy SITE123?

SITE123 to popularny kreator stron internetowych, który umożliwia łatwe tworzenie estetycznych stron internetowych bez konieczności posiadania umiejętności programowania czy doświadczenia. Możesz go wykorzystać do tworzenia różnego rodzaju stron internetowych, takich jak strony firmowe, sklepy internetowe, blogi, portfolia i wiele innych.

Czy SITE123 jest darmowy?

Czy SITE123 jest darmowy? Tak, ma całkowicie darmową wersję, która pozwala na tworzenie personalizowanych stron internetowych. Do dyspozycji będziesz mieć 250MB na dysku, ale nie będziesz mógł podpiąć własnej nazwy domeny. 

Jakie są opinie o SITE123?

Opinie na temat SITE123 są różne. Duża część użytkowników chwali łatwość obsługi i prostotę tego kreatora stron internetowych, podkreślając, że jest on idealny dla osób, które chcą szybko stworzyć prostą stronę. 

Inni z kolei zwracają uwagę na ograniczenia, jakie niesie ze sobą SITE123, takie jak brak możliwości edytowania kodu HTML czy ograniczona liczba dostępnych szablonów.

Ile kosztuje SITE123?

Cena SITE123 zaczyna się od zaledwie $7.80 miesięcznie i pozwala na swobodne tworzenie stron internetowych. Do dyspozycji dostaniesz szereg funkcjonalności i 10GB pamięci na dysku, która może zostać wykorzystywana do przechowywania wszystkich danych witryny.

Czy SITE123 jest dobry dla SEO?

SITE123 ma wbudowane podstawowe funkcje SEO, które powinny być wystarczające dla większości użytkowników, którzy potrzebują prostej strony internetowej. Możesz swobodnie edytować swój tytuł, meta opis oraz dodawani tagi do swoim stron WWW.

Kreator SITE123 jest więc dobry dla SEO i nie wpływa negatywnie na wyniki wyszukiwania w Google, ale nie posiada wszystkichzaawansowanych możliwości. 

Recenzja SITE123: Podsumowanie

SITE123 to bardzo ciekawy kreator stron internetowych, który pozwoli Ci stworzyć podstawą stronę WWW czy twojego biznesu lub sklep internetowy za pomocą szablonu.

SITE123 Recenzja

Kreator SITE123 będzie idealny wyborem dla początkujących osób, które nie posiadają dużych wymagań i potrzebują podstawowej strony w dosyć niskiej cenie.

 

Dużą zaletę narzędzia SITE123 jest bardzo prosta obsługa, która pozwala na szybkie i skuteczne budowanie witryn bez jakiejkolwiek wiedzy z zakresu tworzenia stron WWW. 

 

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas recenzja SITE123 przypadła Ci do gustu i wyjaśniła najważniejsze informacje na temat tego kreatora stron internetowych. Warto też sprawdzić nasze opinie na temat innych kreatorów, aby wybrać najlepszy z nich. 

 

Przeczytaj również nasz ranking najlepszych kreatorów stron WWW w 2023 roku.

Sprawdź pozostałe narzędzia dla biznesu

4.5/5 - (153 votes)
Udostępnij ten artykuł: