Landingi Recenzja (2023) – Opinie, Funkcje, Cennik, Czy Warto?

Landingi Recenzja 2023 - zalety, funkcje, opinie, cennik

landingi recenzja
Na rynku istnieje już naprawdę sporo kreatorów landing pages. Wybór odpowiedniego narzędzia do tworzenia tego typu stron jest niezwykle istotnym elementem. Ważne, alby kreator spełniał nasze wszystkie najważniejsze wymagania, ponieważ to właśnie przy jego użyciu będziemy tworzyć bardzo ważną część każdego lejka marketingowego. 

Landingi cechy:

W tym artykule przeanalizujemy narzędzie Landingi, które służy do tworzenia landing pages. Recenzja Landingi będzie opierać się na najważniejszych funkcjach, przedstawieniu cennika oraz ogólnej ocenie działania tego oprogramowania. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas Recenzja Landingi przypadnie Ci do gustu i ułatwi podjęcie decyzji  wyboru kreatora landing page. 

Czym są Landingi?

co to jest landingi
Landingi to narzędzie służące do tworzenia landing pages. Korzystając z tego programu, będziesz w stanie w szybki sposób stworzyć własną stronę lądowania dla twojego biznesu. Korzystanie z Landingi nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych, ponieważ posiada wbudowany wizualny edytor landing pages, który pozwala w intuicyjny sposób budować swoją stronę. W dalszej części recenzji przeanalizujemy sobie tę funkcjonalność. 

Warto wspomnieć, że siedziba firmy znajduje się w centrum Gliwic, a całość projektu tworzy bardzo zgrany team ambitnych młodych osób. 

Najważniejsze funkcje Landingi

W tej sekcji przedstawimy Ci najważniejsze funkcje Landingi oraz opiszemy ich możliwości. W ten sposób będziesz wiedzieć, do czego byłbyś w stanie wykorzystać możliwości tego oprogramowania w marketingu twojego biznesu. Landingi oferuje wszystkie najważniejsze funkcje, które powinien zawierać bardzo dobry kreator landing pages. 

Wizualny kreator stron landing pages

Główną funkcją Landingi jest tworzenie landing pages. Używając tego narzędzia, będziesz  w stanie stworzyć całkowicie personalizowaną stronę, którą możesz edytować w intuicyjnym, wizualnym edytorze. 
 
Obsługa kreatora stron jest na tyle prosta, że każda, początkująca osoba, bez żadnego problemu z pewnością poradzi sobie z jego funkcjonalnościami. Całość procesu tworzenia landing page’y polega na znanym systemie „Drag and Drop”, który pozwala na dowolne rozmieszczanie elementów, które nas interesują. 

Innowacyjna funkcja PageInsider™

landingi opinia
Kreator Landingi posiada bardzo innowacyjną funkcję PageInsider™, która szczegółowo analizuje przejrzystość oraz przewiduje wrażenia użytkowników twojej strony lądowania, wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji. Funkcja pozwala na zwiększenie konwersji na przygotowanych landing pages oraz oszczędza mnóstwo czasu na tworzenie tego typu testów na własną rękę. 

Tworzenie lejków marketingowych

Landingi umożliwia również tworzenie lejków marketingowych, które pozwolą na maksymalizowanie wyników kampanii marketingowych oraz co za tym idzie przychodów firmy. Tworzenie ścieżki, przez którą przechodzi klient jest bardzo proste do stworzenia przy wykorzystaniu możliwości Landingi. W szybki sposób będziesz w stanie zamienić odwiedzających użytkowników w płacących klientów twojej firmy. 

Responsywność na urządzeniach mobilnych

Narzędzie Landingi posiada również wbudowany kreator do tworzenia po-upów na stronę, które pozwolą Ci na zwiększenie uwagi twoich odbiorców i zwiększą szansę na konwersję landing pages. Stworzenie po-upów zajmuje zaledwie 3 minuty po wykonaniu szybkich czterech kroków. Pop-up Landingi możesz umieścić, gdzie tylko chcesz, jak i również ustawić go na stronie WordPress lub innych systemach CMS. 

Wbudowany kreator pop-upów

kreator popupów landingi
Narzędzie Landingi posiada również wbudowany kreator do tworzenia po-upów na stronę, które pozwolą Ci na zwiększenie uwagi twoich odbiorców i zwiększą szansę na konwersję stron docelowych. Stworzenie po-upów zajmuje zaledwie 3 minuty po wykonaniu szybkich czterech kroków. Gotowy pop-up możesz umieścić, gdzie tylko chcesz, jak i również ustawić go na stronie WordPress lub innych systemach CMS. 

Bezpłatna baza obrazów oraz ikon

Landingi posiada wbudowaną bibliotekę darmowych obrazów oraz ikon, które mogą zostać wykorzystane na twoich stronach landing page. W szybki i bezpieczny sposób możesz je umieścić w swoim projekcie. Tego typu funkcja z pewnością ułatwi Ci pracę i zaoszczędzi czas, który mógłby zostać stracony na szukanie obrazów lub ikon w sieci na własną rękę. 

Gotowe szablony Landingi

gotowe szablony landingi - opinia
Kreator Landingi ma ogromną bibliotekę gotowych szablonów, które w całości są do twojej dyspozycji podczas tworzenia swojej strony landing page. Każdy szablon został profesjonalnie przygotowany pod względem wizualnym, ale i również sprzedażowym. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że wszystkie dostępne szablony Landingi zostały również dopasowane do urządzeń mobilnych, więc nie musisz obawiać się, że coś będzie niewidoczne na telefonie lub tablecie. 
 
Jest to niezwykle pozytywna informacja, ponieważ w dzisiejszych czasach zdecydowana większość użytkowników przegląda internet przy użyciu urządzeń mobilnych. Lista szablonów jest bardzo długa i ciągle się powiększa o nowe opcje.

Integracje Landingi

Landingi posiadają integracje z najpopularniejszymi narzędziami. Będziesz w stanie w szybki i prosty sposób połączyć oba narzędzia oraz oszczędzić mnóstwo czasu. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych integracji, które posiadają Landingi.
 
Dostępne integracje Landingi: 
 • FreshChat
 • Zendesk
 • AWeber
 • Klaviyo
 • User.com
 • Woodpecker
 • CallPage
 • Facebook
 • WhatsApp
 • Google Analitycs
 • HotJar
 • Linkedin
 • TikTok Pixel
 • PayPal
 • BigCommerce
 • Stripe
 • Tpay
 • WooCommerce
Zaznaczamy, że nie są to wszystkie integracje dostępne na Landingi, ponieważ jest ich naprawdę mnóstwo. Firma posiada praktycznie każdą możliwą integrację, co jest oczywiście ogromnym plusem dla tego narzędzia. 

Aktualny cennik Landingi

cennik landingi
Recenzja Landingi nie może obejść się bez przedstawienia cennika tego narzędzia. Cena narzędzia jest naprawdę świetna jak na ilość dostępnych funkcji oraz możliwości tego kreatora landing page’y. Kreator stron posiada aktualnie 2 płatne plany w swojej ofercie, które są dopasowane do różnych grup odbiorców. Poniżej opisaliśmy możliwości oraz cenę każdego z nich. 

Plan Core

Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego i prostego w obsłudze kreatora stron docelowych. Posiada wszystkie najważniejsze opcje i z pewnością przypadnie do gustu większości użytkowników. 
 

Zalety, cena i funkcje tego planu:

 • Cena planu to 99 złotych miesięcznie
 • Dostępne nielimitowane konwersje
 • Nielimitowane tworzenie landing page’y
 • Do 1000 unikalnych wizyt miesięcznie
 • Dodanie jednej strony z własną domeną + certyfikat SSL
 • Wsparcie klienta przez e-mail, chat, telefon
 • Ponad 300+ szablonów pod kreator landing page

Plan Automate

Będzie idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, którzy potrzebują automatyzacji procesów marketingowych oraz maksymalizacji konwersji na każdym etapie swojego lejka marketingowego.
 

Zalety, cena i funkcje tego planu:

 • Cena planu to 279 złotych miesięcznie
 • Dostępne nielimitowane konwersje
 • Nielimitowane tworzenie landing page’y
 • Całkowicie bezpłatna usługa migracji 
 • Aż do 40.000 unikalnych wizyt miesięcznie
 • 3 własne domeny + certyfikat SSL
 • Wsparcie klienta przez e-mail, chat, telefon
 • Ponad 300+ szablonów landing page
 • Ponad 50+ szablonów pop-upów
 • Dostępna historia zmian edycji w kreatorze
 • Możliwość dodawania własnego HTML/CSS
 • Integracje z programami e-mail marketingowymi

Specjalne dodatki do planów

Jeśli potrzebujesz więcej to Landingi oferuje specjalne opcje dla najbardziej wymagających klientów. Każde dodatkowe +5000 unikalnych wizyt na stronie kosztuje zaledwie 15 złotych miesięcznie, a dodatkowa domena z certyfikatem SSL również kosztuje tylko 15 złotych miesięcznie. 
 
Warto zaznaczyć, że Landingi oferuje również 14-dniowy okres próbny, podczas którego swobodnie możesz przetestować kreator landing page na własnej skórze. W ten sposób będziesz w stanie w szybki sposób podjąć decyzję. 

Wady i zalety Landingi

wady i zalety
W tej sekcji przedstawimy Ci najważniejsze zalety oraz wady Landingi, które zauważyliśmy podczas naszych testów tego narzędzia. Warto zaznaczyć, że na świecie nie ma idealnych rozwiązań i również w przypadku tego kreatora znaleźliśmy kilka małych wad, które opisaliśmy poniżej. 

Zalety korzystania z Landingi:

Wady korzystania z Landingi:

Najczęściej zadawane pytania

Do czego służą Landingi?

Narzędzie Landingi służy do tworzenia personalizowanych stron stron docelowych. Oznacza to, że korzystając z tego oprogramowania, będziesz w stanie stworzyć za pomocą wbudowanego kreatora własną stronę lądowania bez umiejętności programistycznych. 

Ile kosztuje kreator Landingi?

Cena Landingi zaczyna się od 99 złotych miesięcznie. To naprawdę rozsądna cena jak za tego typu narzędzie, które posiada wszystkie najważniejsze funkcjonalności do tworzenia profesjonalnych stron landing page. 

Jakie są opinie o Landingi?

Opinie na temat Landingibardzo pozytywne. Zdecydowana większość klientów jest bardzo zadowolona z dostępnych funkcji oraz możliwości, jakie posiada to narzędzie. Główną zaletą narzędzia jest prosty, wizualny edytor landing page’y. 

Czy Landingi posiada integrację z Zapier?

Tak. Landingi posiada pełną integrację z narzędziem Zapier. W prosty i szybki sposób będzie z w stanie połączyć oba narzędzia. Zaznaczamy jednak, że taka możliwość jest dostępna tylko dla użytkowników droższego planu Automate. 

Podsumowanie - nasza opinia

Nasza opinia Landingi powoli dobiega końca. Mamy nadzieję, że przypadła Ci do gustu i ułatwi wybór odpowiedniego kreatora landing page. Testowaliśmy to narzędzie przez kilka tygodni i śmiało możemy stwierdzić, że to jeden z najlepszych kreatorów landing page’y na rynku. Dużym plusem Landingi jest intuicyjny interfejs edytora oraz pełna swoboda personalizacji swojej strony lądowania. 

Landingi opinia:

Dodatkowo Landingi posiadają mnóstwo integracji z najpopularniejszymi narzędziami na świecie. Sprawia to, że będziesz w stanie połączyć się z inną aplikacją, oszczędzając mnóstwo czasu i energii. Kolejną zaletą Landingi jest ogromna ilość szablonów. Aktualnie biblioteka przekracza ponad 300+ propozycji, które są bezpośrednio dostosowane pod konwersję. Będzie to świetne narzędzie dla firm, które chcą sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego rynku. 

Najlepsze alternatywy dla Landingi:

4.7/5 - (93 votes)
Udostępnij ten artykuł: