SeoHost Opinia (2024) – Cennik, Skargi, Wady, Test, Czy Warto?

SeoHost opinia - funkcjonalności, cennik, wady i zalety

seohost opinia i recenzja, hosting, funkcje, cennik, zalety, wady, czy warto, 2024
SeoHost obecnie jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu w Polsce. Firma posiada ugruntowaną pozycję w branży, ponieważ istnieje już ponad 10 lat rynku. Dostawca chwali się najszybszym hostingiem oraz błyskawicznymi serwerami, które są zoptymalizowane nawet pod tych najbardziej wymagających klientów. 
 
Dodatkowo SeoHost zaznacza, że posiada jedną z najniższych cenników na rynku. Informują, że możesz zaoszczędzić nawet 59.8% na kosztach utrzymania domen.

7-dniowy darmowy okres na testowanie hostingu

SeoHost opinia hostingu:

⭐ Uwaga! Hosting SeoHost przygotował specjalny kod rabatowy dla czytelników naszej strony internetowej. 

 

💸 Kod rabatowy -35% SeoHost: MG35

🛒 Dla powracających klientów -15% SeoHost: MGP15

W tym artykule przeanalizujemy hosting SeoHost, sprawdzimy jego funkcjonalności, cennik oraz przetestujemy jego działanie w praktyce, abyś mógł podjąć odpowiednią decyzję przed wyborem tego dostawcy hostingu. Dodatkowo przedstawimy Ci najważniejsze wady i zalety korzystania z tego dostawcy. Czy SeoHost jest aż tak dobrym hostingiem, jak piszą? Sprawdzimy to w dzisiejszej recenzji hostingu SeoHost. 

Spis treści:

Zalety korzystania z SeoHost

zalety seohost

Podczas naszych testów natknęliśmy się na naprawdę ciekawe możliwości i funkcje hostingu SeoHost. Poniżej rozpisaliśmy wszystkie najważniejsze zalety SeoHost, które od razu wpadły nam w oko. 

Wysoka prędkość ładowania stron hostingu

SeoHost posiada dosyć wysoką prędkość ładowania stron internetowych. Jest to jedna z najbardziej istotnych kwestii, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego hostingu, Szybki czas ładowania nie tylko poprawia komfort korzystania z witryny, ale również podnosi stronę w rankingu wyszukiwarki Google. 
 
Czynnik ten wpływa bardzo pozytywnie na SEO (pozycjonowanie strony), które jest bardzo ważnym elementem każdego biznesu. W tym przypadku SeoHost spisało się to bardzo dobrze. Zapewnia nam stałą szybkość działania, a korzystanie ze stron opartych na hostingu SeoHost będzie bardzo przyjemne i stabilne. 

Wsparcie techniczne SeoHost działa 24/7

Wsparcie techniczne i obsługa klienta w SeoHost jest naprawdę sprawna. Podczas naszych kilkumiesięcznych testów nie napotkaliśmy żadnych problemów z otrzymaniem odpowiedzi na nasze pytania. 

 

Całość procesu przebiegała bardzo szybko, a obsługa była do nas pozytywnie nastawiona. Warto zaznaczyć, że mamy ciągły dostęp do wsparcia przez przerwy, ponieważ obsługa klienta w SeoHost jest aktywna 24/7. 

 
Dlatego korzystając z hostingu SeoHost możesz mieć raczej pewność profesjonalnego podejścia ze strony obsługi klienta i wsparcia technicznego. Jest to naprawdę duża zaleta, patrząc na konkurencyjne firmy oferujące hosting oraz domeny.

Intuicyjny interfejs w panelu zarządzania

seohost opinia

Panel zarządzania SeoHost jest bardzo intuicyjnie zaprojektowany. Znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące Twojej strony internetowej. Korzystanie z panelu jest bardzo przyjemne i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy.

 

Jesteśmy przekonani, że poradzi sobie z nim każda, początkująca osoba, która nie ma doświadczenia w tego typu narzędziach. Nie jest to jednak nic nadzwyczajnego, ponieważ w dzisiejszych czasach praktycznie każdy dostawca hostingu posiada intuicyjny panel zarządzania. 

SeoHost jest zoptymalizowany pod SEO

SeoHost informuje, że jego hosting jest zoptymalizowany pod wyższe pozycjonowanie ich stron internetowych w wyszukiwarkach. Korzystając z ich hostingu, możesz mieć pewność, że Twoja strona będzie bardziej zauważana przez takie wyszukiwarki jak Google, Bing, czy Yahoo!. 

 

Jest to naprawdę istotny element, ponieważ im wyżej znajduje się Twoja strona w wyszukiwarce, tym jest częściej odwiedzana. Dzięki temu Twój biznes będzie w stanie szybciej się rozwijać i zdobywać nowych klientów. 

Błyskawiczna instalacja WordPress w SeoHost

Instalacja WordPress przy użyciu hostingu SeoHost jest nie zwykle prosta. Całość procesu instalacji, zajmuje około 15 minut. Polega na wykonaniu kilku prostych czynności. 

 

Gdybyś miał jakikolwiek problem z instalacją WordPressa na Twoją stronę internetową przy wykorzystaniu hostingu SeoHost to w sieci znajdziesz kilka poradników, które krok po kroku objaśniają, w jaki sposób do tego odpowiednio podejść. 

Bezpłatna migracja z innego hostingu

SeoHost zapewnia całkowicie bezpłatnę migrację z innego dostawcy hostingu. W przypadku, gdybyś aktualnie korzystał z innego dostawcy, który nie przypadł Ci do gustu to w prosty i darmowy sposób możesz przejść się SeoHost. W całym procesie pomoże Ci dział techniczny, który podczas naszych testów był bardzo przyjaźnie nastawiony,

Wady korzystania SeoHost

Powyżej przedstawiliśmy Ci wszystkie najważniejsze zalety tego hostingu. Pamiętaj jednak, że na świecie nie ma rzeczy idealnych i również w SeoHost podczas naszych testów znaleźliśmy dwie wady, które wpadły nam w oko. Warto o nich pamiętać przed wyborem hostingu.

Brak możliwości kontaktu przez LiveChat

SeoHost niestety nie udostępnia możliwości kontaktu bezpośrednio przez LiveChat. Oznacza to, że musisz się kontaktować z nimi poprzez formularz kontaktowy oraz adres e-mail. Bardzo prawdopodobne, że funkcja zostanie dodana niedługo, ponieważ zdecydowanie uprościłoby to proces kontaktu z dostawcą hostingu. Konkurencyjne rozwiązania od dawna posiadają już taką funkcjonalność. 

Niska pojemność w tańszych pakietach

SeoHost posiada niską pojemność w tańszych pakietach hostingu. Nie jest to duża wada, jedna pojemność mogłaby być trochę większa. Jednak w przypadku, gdy zapełnimy całą pojemność możemy kupić wyższy pakiet, który nie należy do drogich w porównaniu za jakość usług, które otrzymujemy. 

Cennik SeoHost i plany cenowe

Ceny domeny lub hostingu na SeoHost są bardzo rozsądne i zawierają różnego typu przeceny, lub promocje, które są świetną opcją, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Poniżej przedstawiamy Ci cennik najpopularniejszego pakietu hostingu SSD NVMe dostępnego w SeoHost.
seohost - cennik - opinia
Cena hostingu SeoHost rozpoczyna się od zaledwie 67 złotych rocznie. Wychodzi na to, że będzie to wydatek zaledwie 5,58 złotych miesięcznie. Jest to naprawdę świetna cena, jak za tego typu hosting. Z pewnością wystarczy do podstawowej strony lub bloga internetowego. 
 
W tym pakiecie otrzymasz: 
  • Liczba stron WWW i ruch na stronach bez limitów
  • od 2 do 500 GB na szybkich dyskach SSD NVMe
  • od 200% do 450% rdzenia procesora (CPU)
  • od 375 do 500 jednoczesnych procesów PHP
  • Skrzynki e-mail i bazy danych bez limitów
  • Transfer całkowicie bez żadnych limitów
  • od 2 GB do 20 GB pamięci (RAM)

⭐ Uwaga! Hosting SeoHost przygotował specjalny kod rabatowy dla czytelników naszej strony internetowej. 

 

💸 Kod rabatowy -35% SeoHost: MG35

🛒 SeoHost kod rabatowy odnowienie: MGP15

Warto zaznaczyć, że każda osoba może całkowicie bezpłatnie testować hosting SeoHost przez 7 dni. Gdybyś więc miał/a jakiekolwiek wątpliwości możesz na spokojnie przetestować hosting i dowiedzieć się, czy spełnia wszystkie Twoje wymagania. Kod rabatowy należy wpisać podczas płatności w dodatkowym formularzu.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Korzystając z hostingu SeoHost w szybki sposób będziesz w stanie zainstalować najnowszą wersję WordPress. Proces zajmuje dosłownie 15 minut, a każda początkująca osoba bez większych problemów sobie z tym poradzi.

Najtańszy pakiet SeoHost kosztuje zaledwie 67 złotych rocznie. Jest to tylko około 5 złotych miesięcznie. Tego typu hosting w zupełności wystarczy pod podstawową stronę lub bloga. SeoHost posiada również droższe pakiety dla bardziej wymagających klientów i firm.

Naszym zdaniem zdecydowanie tak. SeoHost to naprawdę dobry dostawca hostingu, któremu można zaufać. Ładowanie strony jest szybkie, instalacja WordPress intuicyjna, a obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie.

Opinie na temat SeoHost są bardzo pozytywne. Użytkownicy bardzo cenią sobie intuicyjny interfejs, wysoką wydajność oraz poziom bezpieczeństwa. Ogromną zaletą SeoHost jest 7-dniowy okres próbny, który pozwoli swobodnie przetestować jego działanie w praktyce. 

SeoHost Opinia - Podsumowanie

SeoHost to naprawdę dobry dostawca hostingu. Podczas naszych kilkumiesięcznych testów nie napotkaliśmy żadnych znaczących błędów, które utrudniałyby działanie strony internetowej. Wysoka prędkość ładowania jest na dobrym poziomie i powinna zadowolić zdecydowaną większość klientów. 

7-dniowy darmowy okres na testowanie hostingu

SeoHost opinia hostingu:

Obsługa klienta w SeoHost sprostała naszym oczekiwaniom. Odpowiedzi na nasze pytania otrzymywaliśmy szybko, a konsultant był bardzo miły i wyrozumiały. W ten sposób możesz mieć pewność, że w razie napotkanych problemów będziesz mieć kogoś do pomocy. Świetną opcją w SeoHost jest bardzo szybka i sprawna instalacja WordPressa, która przebiega w bardzo intuicyjny sposób, zapewniając komfort użytkowania. 
 
Warto zaznaczyć, że hosting SeoHost jest zoptymalizowany pod SEO. Dzięki temu Twoja strona internetowa będzie się pozycjonować wyżej w wyszukiwarkach typu Google, Bing lub Yahoo. Jest to bardzo istotny element, który będzie w stanie znacząco zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej. 
 
Dodatkowo cena hostingu SeoHost jest naprawdę niska. Najtańszy pakiet kosztuje zaledwie 67 złotych rocznie. Do dyspozycji mamy 2GB pojemności, która z pewnością wystarczy na podstawową stronę internetową lub prowadzenie bloga.  
 
Mamy nadzieję, że nasza opinia SeoHost pomoże Ci dokonać wyboru hostingu.
Szczegółowe recenzje innych narzędzi dla biznesu:
4.1/5 - (500 votes)
Udostępnij ten artykuł: